Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Çok özel Hollanda Lop Yavruları

Merhaba tüm lop sevenler.
Canımız gibi sevdiğimiz loplarımızın yavruları oldu. Onları en az bizim kadar sevicek, onları sahiplenip onlara yuva olabilecek sevenleriyle uygun bir bedel karşılığında paylaşmak istiyoruz. Şunu belirtmek isterizki,biz canlı hayvan üretici değiliz. Biz meslekleri olan ve bu güzelliklerle ilgilenmekten çok zevk alan insanlarız. Bu güzellikler bizim için asla sağdece "ticari mal" niteliğinde değildirler. Bu güzellikleri sağdece "mal" olarak değerlendiricekler lütfen bizimle iletişime geçmesin.
 Tavşanlarımız orjinal Hollanda Lop tavşanıdır. Çok üretim amaçlı yanlışlıklara kesinlikle düşmedik(birinci derece akraba çiftleşmesi vs.) ve onları en sağlıklı ortamda en iyi besinlerle büyüttük. Canlarımızın hiç bir sağlık sorunu yoktur.
 Şu anda 5 haftalıklar ve yerden beslenme, suluktan şu içme gibi alışkanlıkları kazanmış durumdadırlar. Dış dünyayla ilişkileri hiç olmadı.
Yavrularımızın sağlıkları için otobüsle şehir dışına göndermeye çok taraftar değilim. O yüzden elden alıcaklar önceliklidir.
 Foto larda gördünüz güzelliklerden sağdece koyu kahverengi olan küçükhanımdır, diğerleri küçükbeydir. Küçük hanım 120 liradır, küçük beyler 100`er liradır...
iletişim için: [email protected]
Biz Ankarada yaşıyoruz.

img

myhollandlop

14 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

iyi günler uygun bir fiyatsa 1 çift almak istiyorum

img

erdemmk

14 yıl 11 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, fiyatları yukarda belirttim, uygunsa görüşelim. iyi günler...

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

merhaba, fiyatları yukarda belirttim, uygunsa görüşelim. iyi günler...

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

herkeze merhaba, ilanımız hala günceldir. yanlız 1 (küçük hanım) ve 4 (küçük bey) nolu resimdeki yavrular sahiplenilmiştir.

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

herkeze merhaba, ilanımız hala günceldir. yanlız 1 (küçük hanım) ve 4 (küçük bey) nolu resimdeki yavrular sahiplenilmiştir.

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

herkeze merhaba, yavrularımızın bir çoğu yuvalarına kavuştu, sağdece 2 ve 3 nolu resimdeki beyler onları sevicek sahiplerini bekliyorlar.

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ

Takas Olsbilirmi Acaba Bendede Bir sürü TAvsan var bende üretici deilim fakat elden cıkarmak ıstıyorum bu cınslerın çookk sevıyorum bır cıf kadar alsam yeter dıer leri ile takas olursa seviiim taşanlardan fazla annamadıgımdan dolayı tavsanları satamıyorum :S

img

erayy

15 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

üzgünüm takas yapmıyoruz. elden çıkartmak derken, ticari bir kaygın yoksa şunu tavsiye ederim: bölgedeki çocuk esirgeme kurumuna bırakabilirsin. böylelikle hem ordaki yavrucaklar hemde tavşanların mutlu olur. eğr ticari bir kaygın varsa petshopları gezip satmaya çalışırsın...

img

myhollandlop

ÖZEL MESAJ