Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

alman kurdu - 3.sayfa

secereli alman kurdu yavrusu var dişi beş günlük iyi bir aile arıyorum. ücretsiz.

img

selo41

19 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşadsında Doktorum.bahçeli evde oturuyorum.sizce uygunsa yavrunuza talibim.telefonum 0505 2204202

img

sozsan

18 yıl 8 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dogru okursaniz 28.07.2005 tarihinde yavrunun evini buldugunu gorursunuz

img

iakaya

18 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba. izmirde bahçeli bir evde yalnız yaşıyorum. yalnızlığımı giderecek bir dosta ihtiyacım var. uzun yıllardır alman kurdu arayışı içerisindeyim ilanı görünce çok sevindim. ilgilenirseniz, [email protected]

img

deryatiftikci

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinize talibim köpekleri çok seviyorum.. [email protected] mesaj atarsanız sevınırım. beklicem

img

mursah

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda oturuyorum bir köpeğim olsun istiyorum. köpeğinize talibim ve cevabınızı bekliyorum. eğer bana mail gönderebilirseniz neden köpeğinizi almak istediğim konusunda size daha detayli acıklamama yapabilirim. sevgilerimle

img

ummush

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben sızın kopegınızı sahıplenmek ıstıyroum kendı evımde aılemle bakmak ıstıyorum eger uygun gorursenız ararsınız. telefonum:05357930235 [email protected]

img

velea

18 yıl 8 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tam aradığım gibi bir kopek.ona cok iyi bakarım.üstüne yol parası + 30-40 tl de veririm. [email protected] / [email protected]

img

1905gsli

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ