Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Yeni yavrularımız...(myhollandlop) - 2.sayfa

Herkeze merhaba;
Yeni ayrularımız oldu, hepsi çok güzel ve sağlıklılar. resimlerini sizlerle paylamşmak istedik. Keşke bir çiftliğimiz olsada onlardan ayrılmak zorunda kalmasak...
http://img212.imageshack.us/img212/4246/bidik01.jpg
http://img15.imageshack.us/i/bidik02.jpg/
http://img34.imageshack.us/i/bidik03.jpg/
http://img27.imageshack.us/i/bidik04.jpg/

Önemli Not: Sizden ricam yavularımızdan edinme taleplerinizi burdan dile getirmeyin, cevaplamıyacağız. Site yönetiminin aldığı haklı kararı (burdaki birinden aldığım hasta bir tavşanın ölümünün verdiği acıya dayanarak) destekliyorum..
Saygılarımızla...

img

myhollandlop

14 yıl 11 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle şunu belirtmek isterimki myhollandlop nickli kişinin ardından yazanların bir kısmı kendisi tarafından hazırlanan gruplaşmanın içinde olan bilinçli şekilde buraya yönlendirilmiş insanlardır .. Kimseye ispatlamak durumunda olmadığım halde beni merak eden , bu tavşanları nasıl beslediğimi ne şartlarda beslediğimi merak eden herkeze tavşanlarımı ve onları hangi ortamlarda beslediğimi göstermek için evime ve çiftliğime davet edebilirim .. Bu saldırılarla karşı karşıya kalmamnın başlıca sebebi bazı insanlara bedellerini verdikleri halde güvenmeyip tavşan vermememdir .. bunların başındada afatsum nicki mustafa adlı şahıs gelmektedir .. kendisinin arkadaşıma sattığı hasta tavşanın fotolarınıda en kısa zamanda burda sizlere yayınlayacağım .. Dediğim gibi beni tanımayan ve merak eden herkezi kendi tavşanlarımı beslediğim evime ve çiftliğime davet etmekten mutluluk duyarım .. Bu işi 2 senedir yapıorum ve daha bikaç aydır tavşan besleyen insanlardan aslı astarı olmayan iftiralara maruz kalıyorum .. buraya yazılanlar dışında bana atılan iftiralardan bir kısmını daha yazmak istiyorum .. 1- hasta tavşan satma 2- dişi diye erkek erkek diye dişi satma 3- kırma tavşan satma 4- kısırlaştırıp tavşan satma BUNLARIN HİÇBİRİNİ YAPMADIĞIMA ŞEREFİM ÜZERİNE YEMİN EDERİM .. eğer birazcık kendilerine güveniyolarsada mustafa aydin ve tankut ünal adındaki sahtekarların karşıma çıkıp net ortamdaki sahte kabadayılıklarına son vermesini herkezin huzurunda söylüyorum .. Bahsettiğim gibi bu tavşanlarla ilgilenen ve yolu düşen herkezi tavşanlarımı beslediğim mekana davet ediyorum .. ADRES : BAHÇELİEVLER - KARAOĞLANOĞLU CADDESİ EREN APT . NO : 20 DAİRE : 12 GSM : 0533 243 44 66 saygılar ..

Fotoğrafta gözüken tavşan afatsum2 nicki mustafa aydin isimli şahısın istanbuldan erhan beye sattığı ve fotoğraflarının geldiği aynı gün çekildiği hasta tavşandır .. Hiçbir alakam olmadığı halde bu tavşanı bedel ödeyerek aldığı insandan alıp tedavisi için günlerce uğraşmışımdır .. Kendisi yapamadığı bir iş için kendisi gibi insanlara destek verip beni kötülemeye çalışmaktadır ..

Bu durum ispatlarıyla kanıtlanacaktır ..

karar sizlerin ..

Mustafa aydin isimli şahısın sattığı tavşandan başka bir foto .. ( hayvancazın ayakları tutmaz halde )

onu nasıl bu hale getirdiğinide yazsa iyi olur  ? kendisinin bana söylediği tatile giderken birilerine emanet ettiği ve günlerce aç ve susuz kaldığı ...

boldan mustafa aydin (afatsum2)  isimli şahısın sattığı tavşandan başka bir foto ..

kimin kimi savunduğunu düşünürsek aslında çokta zor değil durumu kavramak ..

takdir sizlerin ..

saygılar ..

kimse kimseyi biryerlere yönlendirmiyor ve sen enis eren o kadar kötü bir insansın ki seni şimdi çok daha iyi tanıdım bana telefonda neler söylüyordun burada ne diyorsun tavsanı baskası aracılığıyla benden alıyorsun birkaç gun seonra hasta olduğunda sen arıyorsun hadi soyle bakalım ben o tavsanın ücretini yeniden yolladımmı yollamadımmı yollamadın de`de banka dekontunu alnına yapıştırayım.

img

afatsum2

15 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ucretini verdiğim halde bana tavsanmı satmıyorsun sen işte bu cümlene çok güldüm 2 hafta boyunca beni arayıp tavsanı alıp almayacağımı soran sendin be ayrıca senden tavsan alan arkadasım bana o tavsanları ücretsiz verdi almadım kuzu kadar olan tavsanı ne yapalım onun yerine iki koyun beslerim daha mantıklı :)))

img

afatsum2

15 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yazıda gözüktüğü gibi kendin söylüyorsun işte hediyeye aldıgın tavşanı ölmek üzereyken satmaya çalıştığını ! eğer adamsan erkeksen ve içinde birazcık mertlik varsa o dekontu gelde yapıştır .. sen daha telefonlara çıkmaya bile cesaret edemiyorsun ? burdaki sahte kabadayılığın neden ? sahtekarlığını o zavallı tavşanın fotolarını buraya koyarak kanıtladım daha ne yapayım ? tekrar söylüyorum birazcık yüregin varsa o telefonu aç .. başkada bişey söylemiyorum .. sen ve senin gibiler istediğiniz kadar bir araya gelin ben sırf sizin gibi insanların inadına bu tavşanları aynı özenle besleyip yetiştirmeye devam edicem ...

laguinta denilen sahış gerçektende çok ikiyüzlü aşşağılık biriymişsin madem ki tavşan o kadar hasta bi gün bi yerlerde koz olarak kullanırım diye resimlerini çekiceğine tedavisini yapmayı düşünseydin.nasıl bi hasta beyin bunları bu kadar düşünüp çamur atmak için uğraşır.üstelik yalancısında paranı geri yolladığı halde nasılda iftira atıyorsun dekontu varmış...sana çok yazık afatsumun ve myhollandlop un da dediği gibi insanları haksız yere suçlamayı ilke edinmişsin. bende lop tavşan almak için aradım kac kez satabilmek için bana geri döndün uğraştın,defalarca aradın,fiyat düştün.bende işkillendim.. satabilmek için bu kadaR uğraştıgına göre mutlaka bi pislik vardır dedim haklıymışım. laguinta nın yani eniseren in; başka sitelerde de ilanlarını okudum.hep birilerine iftira atıyor yalancı.tavşanlarına güvenmediğin belli.. senin parmağı kopuk uyuz tavşanlarını satabilmen için demekki bu gerekli.

sarper34 aşşağılık olan sen ve senin sülalendir şerefsiz insan ! adamsan eğer bu lafları yüzüme söyle,benim adresimde belli yerimde yurdumda fesatlığından öleceğine gelde adam gibi yüzüme konuş yada yaz telefonunu hemen arıyım seni.. benden tavşan alamayan yada bikaç kuruşuna itibar etmediğim için kendince hırs yaptığın belli .. ben kimse gibi buraya beni tanıyan insanlara yazı yazdırmıyorum eğer böyle bişey yapsam burası dolup taşar .. sarper34 adamsan eğer kimliğini söyle numaranı yaz .. yoksa sendem mustafa aydin gibi buraya gizlenenlerden birilerinin uşaklığını yapanlardanmısın ?

laguinta baksana millet seninle uğraşmaktan bıkmış telefona çıkmıyor.onlarada böyle küfürler mi savuruyorsun? kendi sülalene laf ettirmek için mi başkasının sülalesine laf ediyorsun?. uğraşma ne mal oldugun belli senin.çok güzel(!) tanıyoruz işte seni fesatlıktanan ölmek te sana cuk oturmuş. myhollandlop ilan veriyor kudurup iftira atıyorsun..yuh sana insan müsveddesi..