Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

BİRBİRİNDEN TATLI GONZALESLER!

elimde 3 tane cok tatlı gonzales var ilgilenler mutlaka yazsın..

img

sisko

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba nerdesin kaç liraya satıyosun reimleri varmı kaç aylıklar bu soruları cevaplarsan sevinirim ilgileniyorum

img

mummy

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2si 2 aylık digeri 4aylık.. ist, avrupa yakasındayım.. 4aylık olan digerlerinin annesi.. resmleri yok.. satmıorum cok ii bakıcagna emin olmam yeterli!

img

sisko

ÖZEL MESAJ

sisko kardeş çok teşekkür ederim ama bana uymadı.ben ankaradayım ve şimdi istanbuldan gelmesinden çok korkuyorum çünkü yolda allah korusun bişey olabilir.yoksa gerçekten çok ii bakardım,sen başkasına ver...çok teşekkür ederim

img

mummy

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya bende cok üzüldüm şimdi.. cünkü bende 5tane var ve bakımı baya zor oluo oyüzden veriodum.. petshoplar ztn belli içim rahat etmio.. neyse olmadı napalım..

img

sisko

ÖZEL MESAJ

ya mummy peki eskişehirden alabilirmsn? ben bu hafta içinde oraya gidicem,2,3 gün kalcam.. olurmu? gerci orasıda uzak 2,5 3 saat ama.. belki imkanın vardır die sölemek istedim..

img

sisko

ÖZEL MESAJ

sisko kardeş ben akşama sana haber veririm bi arkadaşım eşkişehirde okuyodu eğer o ordaysa ben onla konusayım inşallah ordadır ve ankaraya gelir.bende bi tanesini almayı çok istiyorum...

img

mummy

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

babalar bende varım yaf banada 1 tane gonzales ayarla görmüyonmu mesajları bba yaa

img

hellraiser

18 yıl 9 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam hamsterlarına talibim eğer hala vermedıysen ist içiyse gelıp alabılırım.

img

yildirimer

19 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sisko kardeş ben alamıycam çünki eskişehirede gidecek arkadaşım yok.çok teşekkür ederim ama inşallah gerçekten iii bakan kişiler bulursun kendine iii bak

img

mummy

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ