Hepsievcil

Kedi Forumları > Kayıp Kediler :(

Mesaj Ekle

YAA YETEER ARTIIKK - 2.sayfa

Merhaba; Buraya yok köpeğim kayboldu yok bilmem köpek buldum gibi şeyler yok bursı KEDİ bölümü dikkat edin yaaa ben size laf yetiştirmekten bıktım(köpek ilanı verenlere sesleniyorum)siz buraya köpek ilanı vermekten bıkmadınzı burası KAYIP KEDİ BÖLÜMÜydü siz burayı kayıp köpek bölümüne dönüştürdünüz bidaha köpek ilanı veren olura inanınki sitesnin admiiyle konuşucam artık yaa yeteerr :@:@:@:( yeter beeeeeee ömrümü yediniz yazmaktan elim ağrıdı

img

aşkitom

14 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

"aşkitom herkes senin mesaj sayını artırmak için yazdığını bilio bu siteye ister gir ister girme burası bir forum sitesi ve bilgi paylaşım sitesi mesaj sayısı önemli değil insanlara hakaret edemezsin sen bu siteye bir daha girde böyle birşey yaz bakalım...o zaman ne oluo....

img

aalpkuscu87

14 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

"AŞKİTOM" ADLI KULLANICI ADMİNİSTRATÖRE MESAJ İLE BİLDİRİLMİŞTİR ARKADAŞLAR.

img

aalpkuscu87

ÖZEL MESAJ

Kayıp köpekler ile ilgili mesajların yeri KÖPEK forumları KAYIP ILANLARI`dır. Daha hızlı ve etkin sonuç alınması için mesajların dogru forumlara yazılması gereklidir. HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ne dedim ya bakın forum yetkiliside bana katılıo sizin bişey demeye hakkınız yok gördünüzmü?

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

Seninde bize hakaret etmeye hakkın tamammı sen kimsinki bize hakaret etme yetkisini kimden buluyorsun.Bacak kadar veletsin daha biraz saygılı ol.

img

sayarman

14 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ne olursa olsun seniz bize hakaret etmeye hakkın yok.Sen kimsin kimden alıyorsunki bu yetkiyi daha bacakkadar veletsin.Biraz saygılı konuş.

img

sayarman

14 yıl 8 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aşkitom bişey sorcam sen bu sitenin tanıdğı falanmısın? Baya baya konuşmalarında hakaret var.Sadece burdakinde değil diğer konulardada çeşitli hakaretlerin mevcut.Sanırsam sana en çok bu kelimelerle hitap edildiğinden sende bu hitaptarzını kullanıyorsun.

img

furky_t

14 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayır nerden çıktı şimdi?

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ

Forum Yetkilisine ben sadece yanlışbölüme yazdıklarını söyledim ama forum yetkilisine hakaretlerini küfürlerini söylrsem azına......olur afedersiniz özür diliyorum ama .....:@:@:@:@

img

aalpkuscu87

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar hepinizden özür diliyorum okuyunca şok oldum bir tanııdğıma adresimi verdim kedisi var okusun diye oda köpekleri hiç sevmez kayıp kedilere yardımcı olmak istemiş vkedi ilanlarında köpek ilanı görünce sinirlenip yazmış bu hakaretleride o yazmış çok üzgünüm ona birsürü fırça çektim ister inanın bunun olduğuna ister inanmayın ama oldu çok özür dilerim herkezden özellikede sayarman sizden çok özür dilerim aalpkuscu87 sizdende özür dilerim lütfen beni affedin :(:(:(...

img

aşkitom

ÖZEL MESAJ