Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

Akvaryum ve ısıtıcılar

Merhaba İst.dışına taşınmam nedeniyle henüz 6 aylık 136*62*60 ebatlarında 12 mm camdan alt ve üstten kayıtlı içinde kumu kayaları profilden sehbası olan akvaryumumu + ehaim 2217 plus musluklu içi dolu+atman 3338 musluklu içi dolu dış filtre+ jager 300 wt termostatlı ısıtıcı+ atman 300 wt termostatlı ısıtıcı+ champione 200 wt ısıtıcı akvaryumun özel yapım aydınlatma kapağı ve 38v osram mavi grolüx florasanı vardır ve uygun fiyata vereceğim.

img

kenan60

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba fiyat verirsen sevınırım [email protected]

img

kutluhann

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Hangisine fiat istiyorsunuz akvaryuma sehpası aksesuarları kumu dahil 150 ytl istiyorum.

img

kenan60

ÖZEL MESAJ

arkadaşım akvaryumunla ciddi olarak ilgileniyorum. bir resmini gönderebilirmisin. [email protected]

img

ozguray

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba resim basma imkanım yok maalesef fakat hazır halde görebilirsiniz Fatih teyim buluşup görürsünüz tekbir çizik yok hatta bağzı yerlerinde yapıştırma bantları dahi duruyor alt sehbasını MDF İle giydirip dolap haline getirecektim kısmet olmadı üstelik o fiyata kumu kayaları hava taşı vs.dahil.

img

kenan60

ÖZEL MESAJ

arkadasım eger akvaryumu getırebılme sansın var ıse avcılarda yenı acacagım akvaryum dukkanına show olarak koymak ısterım malı getırırsın paranı alırsın uyarsa benı ara 0535 939 88 01 saygılar

img

kutluhann

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Show için daha büyüğüde var 175*70*65 arka cam kumlanmış mavi sprey boyayla fonlanmış 12 mm cam,aydınlatma kapağı osram mavi grolüx fiat 250 ytl.İstersen bunuda düşün.

img

kenan60

ÖZEL MESAJ

merhaba akvaryum halen elinizde ise ilgileniyorum lütfen dönün

img

anilbur

18 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Evet ikiside duruyor zaten işim gereği hafta içi bişi yapma imkanım yok ancak saat 19 00 dan sonra .

img

kenan60

ÖZEL MESAJ

MERHABA TELEFONUMU VEREYİM 0533 733 55 99 TELEFONLAŞALIM BEN GELİP ALABİLİRİM SELAMLAR

img

anilbur

18 yıl 9 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ