Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

ACİLLLLLLLLLLLL !!!! - 2.sayfa

KAPLUMBAĞAM BGN HİÇBİŞEY YEMEDİ AKVARYUMDA BESLİORUM SU ISITICISI WAR KURU ALANI WAR KURU ALNN ÜSTNDE LAMBA WAR SZCE NDN YEMİODURRRRRR????????????

img

busefistik

14 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

http://hepsievcil.com/App/Forumlar/Cevaplar.aspx?KRef=5&FRef=30&BRef=40661 yukardaki linkte istanbuldaki en bilgili veterinerin adresi var,fazla vakit geçirmeden gitmeni öneriyorum.bana telefonda yardımcı olmuştu,buradaki veteriner arkadaşının ademin iğnesi yapmasını söylemişti,onun sayesinde iyileşti diyebilirim bizim kapluşun. vitamini eczaneden alabilirsin,çocuklar için kullanılan herhangi bir multivitamin iste.ben direkt şırınga ile ağzına damlatıyordum.linkteki emel hanımla görüşürsen o sana en doğru yolu göstericektir zaten.geçmiş olsun.

img

thedamned

14 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Thedamned`e aynen katılıyorum, elinden geleni yap, inşallah bir an önce düzelir. Dediğim gibi ben bir uzman değilim ama daha bilgili arkadaşlar da bildiklerini paylaşmışlar, onların tecrübelerinden faydalanıp kendi tedavi yöntemini oluşturmalısın. Sabit başlıklarda yapacağın uzun bir araştırma da çok faydalı olacaktır. Maalesef bizim insanımız okumayı pek sevmiyor ama bilgisayar başında biraz vakit geçirirsen çok farklı bilgiler bulabilirsin.

img

asegul07

14 yıl 7 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ