Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

1 aylık 2si dişi 3ü erkek terrier yavrularına yuva aranıyor

istanbul- 2si dişi 3ü erkek terrier yavrularını aşılarını yaptırmaya durumum olmadığı için ücret talep etmeden yuva arıyorum. tek isteğim aşıları yaptırmanız ve sevgi vermeniz.2 aylık olana kadar baska hayvanlarla temas etmemeleri gerekiyor. 0555 4875919

img

eceofistanbul

18 yıl 8 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ANKARADAYIM BIR ADET BANA GONDEREBILIRMISINIZ OTOBUS ILE MASRAFLARINI KARSILARIM AYRICA KALANLARIN ASI PARASINIDA VERMEYE HAZIRIM

uygun görürseniz hiç bir fiyat ödemeden etmeden erkek terrier cinsi köpeğinize bakmak isterim kabul ederseniz tel:05325024743

img

crayzpet

18 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merabaa çbür terrier köpek yavrusuyla ben ilgilene bilirim bu konu hakkında görüşe bilirsek sevinirim ben istanbulda oturuyorumm teşekkürler gözünüz arkada kalmıcagından emin ola bilirsiniz

img

flyy1

ÖZEL MESAJ

emrah bey köpek su an otobüste gidemeyecek kadar küçük sizinle bu konuyu ayrıntılı konusmak isterim lütfen telefonumdan yada mail adresimden bana ulasın. 0555 4875919 [email protected]

img

eceofistanbul

ÖZEL MESAJ

Flyy1nın da bana ulaşmasını rica ediyorum. nezaketiniz için teşekkürler.

img

eceofistanbul

ÖZEL MESAJ

slm

img

incilamm

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

banada 1 tane gönderirseniz sevinirim.gönderim masrafları ne ile olursa olsun bana ait. [email protected]

img

sofuoğlu

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

meraba yine ben sizi en erken zman da aıcam köpek için satılmamıştır inşallah en kısa zamanda görüşmek üzere tekrar teşekkürler

img

flyy1

ÖZEL MESAJ

merhaba eger vermediyseniz erkek olanlardan birine bakmak istiyorum. dünde cep telinize mesaj atmıştım. umarım yavrulara iyi birer yuva bulabilirsiniz. [email protected]

img

incilamm

18 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ