Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ROTTWEİLER VE BOXER TİGER - 2.sayfa

VETERİNERDEN SECERELİ 1 BUÇUK AYLIK 5 TANE ROTTWEİLER VE 1 BUÇUK AYLIK 1 TANE BOXER TİGER VAR... İLGİLENLERİ BANA E-MAİL YOLLAMASI YETERLİ...

img

hursitoglu

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hep neden böle oluo bilmiorum dorusu filan kadar rot var falan kadar tiger var bana email yazın.birisi gercekten o köpege sahip olmak isteyip mesaj bırakıncaa nedense köpeklerin sahibi olan şahıs siteye ugramıyor bu nasıl iştir bu nasıl bir mantık anlamak zor.AL İŞTE BİR MSJDA BENDEN BENDE BİR TaNE ROT İSTİORUM MAİLİMDE [email protected] biz sana ulasamadıgımıza göre sen bize ulasırsın artık...

img

harikacocuk21

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Rotweiller dan 1 erkek veya dişi istiyorum. 05447981888 (sen çaldırsan da ararım ama onu istiyorum)

img

omaha

18 yıl 8 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben bir rotwweiler hastasıyım köpeginize iyi bakılacagın dan emin olabilir siniz

img

gerexz

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana ulaşın ne olur ben köpeginize çok iyi bakacagımdan eminin olabirsiniz 05382414163

img

gerexz

18 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaş adam gercekten vermek istese onca zaman gecmesine ramen neden siteye gelip tek bişi yazmasın resmen ...... yapıo baska bişi diil

img

harikacocuk21

18 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben rotweiller le ilgileniyorm...maddi durumum iyi...bakıcak yerimde var...sizden cevap bekliyorum...iyi gunler... 0536 663 55 37 [email protected]

mrb ben bursa dan yaklaşık 1 yıldır rot. arıyorum . eğer ücretsiz verirsen 1 tane alabilirim iyi günler [email protected]

img

leventrot

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

erkek rot yavrusu için 200 ytl werebilirim bana ulaşın [email protected]

img

domen

18 yıl 8 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar köpeginize gercekten talibim ve ona in iyi bakılacagından hic şüpeniz olmasın benim adım feryal tel nu.0544 485 98 45 beni caldırın ararım ve mail adresim [email protected] kısa süre icinde haber verirseniz sevinirim lütfennnnnnnnnnn bana verinnnnnnnnnnnn

img

burak811

18 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben yavrularınızla cidden ilgileniyorum ben köpekleri çok severim eğer vermek isterdeniz [email protected] veya 05378659745 ulaşabilirsiniz

img

ahmetkaraca03

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ