Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

Kınalı keklik yumurtası isteyenler

her kim isterse bu başlık altına isim ve adreslerinizi yazın her hafta yazılan sırayla 2 kişiye kargo bedeli bana ait olmak üzere 12 şer keklik yumurtası hediye ediyorum. seneye de altın, sarı altın, elmas, kral, gümüş, eliyot sülünlerininde yumurtalarını bedelsiz dağıtacağım.

img

mediko

19 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İlyas şen Mürselpaşa blv. no 161/5 Kahramanlar Konak İzmir. Yalnız benin bir sorum olacak. Benim kendi makinemden çıkan brahma civcivlerim oluyor. Keklikleri de aynı civciv büyütme kafesinde bakmamın bir mahsuru olurmu ? Teşekkür ederim.

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

memduh yiğit adnan menderes ilköğretim okulu kızıltepe mardin 0532 331 47 06 gönderirken tlf numarasınıda belirtirseniz bana ulaşmaları daha kolay olacaktır. çünkü her zaman okulda olmuyorum. şimdiden teşekkürler...................

img

memduhyigit

14 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

OKTAY KARAKUŞ Nakliyeciler Sitesi 2.blok no:202 Zeytinburnu/İstanbul 0555- 690 10 37 yumurtaları hediye ederseniz kargo bedelini ödemenize gerek yok ben öderim .teşekkürler.)

img

mogli

17 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mesut eriş mecidiyeköy mah.hafız ata sok.16/5 şişli/ıstanbul teşekkur ederim gönderirseniz.göndermeseniz de teşekkur ederim :)

img

mesut_e

16 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EMRAH KARADENİZ Temek kuğu bulvarı no22 Özer tic.5342993058 Görele/Giresun

img

ekaradeniz

17 yıl 1 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mehmet Arpat Baruthane mahallesi 2.Yahyabey çıkmazı No:3 YILDIRIM-BURSA 0535 243 19 83

img

mehmet16

14 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bu yaptığınız gerçekten takdire şayan teşekkürler.

img

mehmet16

14 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kamil erol Güzelyurt mah. 212. sok. no:23 kat:4 / NEVŞEHİR paylaşımlarınız için cok tşkr ederim

img

hobici50

13 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kemerköprü mahallesi bülent ecevit bulvarı endüstri meslek lisesi metal tekn alanı BARTIN/MERKEZ Bu güzel jestinizden dolayı teşekkür ediyorum saygılar basri iğici

img

bartuni

13 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ