Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Saka ötümlü saka melezi arıyorum.

Merhabalar, Saka ötümlü olan, ötümüne kanarya karıştırmayan saka melezi arıyorum. İstanbuldayım. İstanbuldan ya da yakın civar illerden dinleyerek satın alabilirim. Teşekkürler.

img

haykol

18 yıl 8 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yok mu arkadaşlar kimsede.

img

haykol

ÖZEL MESAJ

Selalmar, Elimde çok güzel saka öten 2 yaşında saka piçi var. Seyrantepe''de besliyorum. İstersen dinleyip alabilirsin. 150 ytl istiyorum.

img

bekuya

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Sana ulaşabileceğim bir telefon verirmisin? Buraya yazmak istemezsen [email protected] adresine yazabilirsin.

img

haykol

ÖZEL MESAJ

merhaba; Elimde bülbül ve saka öten melezim var bilhassa renkleri çok güzel.düşünürseniz görüşelim..İstanbul /şişli... [email protected] saka melezi fiyatı 150 DOLAR...

img

mgavci

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba mgavci. Bu aralar görüşemiyoruz ama arkadaşlar arasında melezinin ünü konuşuluyor. Sanırım bülbül de öten bir kuş o. Alan hayrını görecektir. Selamlar.

img

oki45

18 yıl 9 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın mgavcı, Size mail attım ama yanıt alamadım. Telefon ya da adres rica ediyorum. Teşekkürler.

img

haykol

ÖZEL MESAJ

Sayın bekuya, Size nasıl ulaşabilirim. [email protected] benim mail adresim. Lütfen telefon ya da adres veriniz. Teşekkürler.

img

haykol

ÖZEL MESAJ

telefonum 0533 3242150

img

bekuya

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın haaykol size mail attım ama gelmedi herhalde 0555 235 68 94 Eyer hala düşünüyorsanız görüşelim yoksa pazar günü biri birine verebilirim....

img

mgavci

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ