Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

SEREMA (yeni) - 4.sayfa

Sevgili Kanatlısever dostlar; Çok yakın bir arkadaşımı sonsuzluğa uğurlamak için istanbula gitmek zorumda kaldım. Bu nedenle serema konusunda yazacaklarıma ara verdim. Döndüm baktım ki başlık kaybolmuş gitmiş... Bu nedenle yeniden bir başlık attım. Umarım yardımcı olurum. öncelikle derlediğim bilgileri sizinle paylaşayım, sonra da kendi serüvenimi ve deneyimlerimi anlatırım. (bu geçen süre aslında iyi oldu bir nezaket adımı bekliyordum ! ama olmadı. sağlık olsun.)

img

mediko

19 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevgili Ömer Kardeşim; Lütfen beni bağışla dünden beri bakmamışım hepsievcile. Beni onurlandıran yazın için çok teşekkür ederim. Bizler birer kanatlı sever olduğumuz kadar bir büyük ailenin bireyleriyiz. Dost ve kardeşiz. Senle olan bu dostluğun başlamasına da senin dediğin gibi uzun telefon konuşmalarımızın sonunda amaçlarımızın ve hayata bakış açımızın birbirine bu karar yakın olmasından kaynaklandı. İstanbula geldiğimde ilk işim sizle görüşmek olacaktır. Kanatlı konusunda bilgi edinmek için hepimizin birbirine gereksinmesi olduğunu biliyorum. Her gün yeni bir şey öğreniyoruz bireysel olarak; ve eğer bu bilgileri ve deneyimlerimizi bir havuzda toplarsak çok daha hızlı yol alırız. Sizlerin de benimle paylaşacağınız bir çok bilgi ve tecrübelerinizin olduğunun bilincindeyim. En kısa zamanda görüşmek dileğiyle Sağlık ve esenlikler dilerim.

img

mediko

ÖZEL MESAJ

Sevgili Okan Kardeşim; İltifatların için teşekkür ederim. (Yakında şımarırsam hiç şaşmayın.) Ne yapacaksak beraber yapacağız. Sağlıkla kal

img

mediko

ÖZEL MESAJ

Serdar abi Öncelikle kardeşim diye başlayan hitabınız için teşekkür ederim Serdar abi sözlerimin söylemediklerime göre az kaldığını biliyorum iltifat değil yazdıklarım yaptıklarınız, tecrübeleriniz, bilgileriniz kişiliğiniz ortada sadece buradanda sizi tanımaktan gururluyum özellikle bu serama ve su kuşları ile ilgili sizden öğreneceğim çok şey var hayat müsade ederse inşallah bir gün yüzyüzede görüşebilmeyi sizinle tanışabilmeyi cok isterim İstanbula geldiğinizde inşallah görüşebiliriz saygı ve selamlarımla sağlıkla kalın

img

zibritçi

14 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Serdar abi bir haftadır ortalıkda yoksun, kendini ve konuyu özlettin Selamlar

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

Serdar Bey başınız sağolsun değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim,ama malesef eklediğiniz resimler bende düz çizgi çıkıyor resimleri link olarak eklerseniz daha çok insan görür sanırım,

img

emreergin

15 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Emre Bey , Serdar bu konudada açıklama yapmış Resimleri görebilmek için (bende yakın bir zamanda öğrendim; bilgiyi aktarayım.) önce aşağıda belirtilen adrese girin http://www.mozilla-europe.org/tr/firefox/ bu sayfada; FİREFOX 3.6 ücretsiz indir diye bir yer var. oradan bu programı indirip bilgisayarınıza kurarsanız. bu da aynen "internet explorer" gibi bir program... firefox`u kullanırsanız resimleri görebilirsiniz.

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

Teşekkür ederim yükledim ve resimleri gördüm.

img

emreergin

15 yıl 6 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

rica ederim

img

zibritçi

ÖZEL MESAJ

ne güzel insanların birbirini anlaması. aralarda kırkınlıgın , dargınlıgın olmaması .en güzelide bizlerin serama hakkında saglıklı bilgi alabilmesi . ne mutlu serdar, ömer, kemal beye.

img

eren48

13 yıl 10 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sayın Eren size v

img

denizlici

15 yıl 4 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ