Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

narbülbülü arıyorum

en az 1 2 aydır kafeste beslenmiş olmalı göğsü turuncu olan güzel bir kuştur... fiyatı çok önemli değil. elinde olan buraya yazabilir... yer istanbul şişlidir hepinize saygılar

img

kurtdövüşü

13 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

istanbulda ortak noktada elden teslim alabilirim. yer sorun değil

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

sa sayın kurtdövüşü bu nar bülbülü ne ile beslenir yani kafeste yetiştirile biliyormu benim bulundugum bölgede oldukca fazla oluyor benim saka yakalamak için kurdugum kapana filan yakalanıyor ben nasıl beslendigini bilmedigim için salıyorum bana bukonuda yardımcı olursanız çok sevinirim yaklaşık 1 ayakalmaz buralarda gene çogalırlar olurya ozamana kadar sizde aradıgınız nar bülbülünü bulamazsanız buradan size göndermeye çalışırım buralarda bahara kadar hiç eksik olmaz bende kendime birtane beslemek istiyorum burdan nasıl beslenildigini kafese nasıl alıştırıldıgını negibi rejimler uygulandıgını yazarsanız çok memnun olurum SAYGILAR arkın

img

nikra

13 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sayın nikra bakımı zor... daha önce hiç eş tutmamış olması gerekli sadece kepek kurdu ve mevsim meyveleriyle beslenebilir artı ona bahar ve yaz aylarında karınca yumurtası vermek gereklidir.... daha önce hiç bakmamış kişilerin buna heves etmesini ben şahsen tavsiye etmiyorum.... ayrıca bu kuşa özel yapılmış kafesler gerekir standart kanarya veya saka kafeslerinde yaşaması mümkün değildir bülbül beslemek çok zahmetlidir saygılar

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

sayın kurtdövüşü teşekkür edrim anlaşıldı benim besleye bilecegim bir kuş degil tabi şimdilik belki ileriki zamanlarda bu konuda birazdaha ilerleyip örendikten sonra olabilir yakaladıgımda gene dogal hayatına salacagım bahçemde sürekli ötüyor nede olsa, artık oradan sesini dinleyip görüntüsüne bakacagım tekrardan teşekkürler.

img

nikra

13 yıl 11 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Kurtdovusu Bende Şişli Ferikköydeyim inşallah Tanışmak Kısmet Olur Bir Gün...

img

abdullahsahin

16 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abdullah bey benim feriköyde bürom var.mali danışmanlık yapıyorum.evim mecidiyeköyde.sizin kuş üretimi ile uğraştığınızı biliyorum.oğuz beyi de tanıyorum.oğuz erdal.aradığınız kuşa gelince.... yakın zaman önce böyle bir kuşu sattım.herhalde takip edemediniz... bu forumda ilan vermiştim.şu anda satılık başka bir ilanım yok.olursa sizi telefonla arayacağım.böyle kuşları almak için çok kişi bekliyor takdir edersiniz ki... saygılar. bu arada ilanım günceldir arkadaşlar aynı familyadan başka doğakuşları da olabilir.

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

selamlar murat kurt bey, benim adım özgür feriköydeki oğuz bey benide tanır hatta geçen pazar günü onun aracılığı ile 2 adet kuş aldım aksaray dernekten...aradığın kuşu bulursun umarım..

img

murat_duyar

14 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bunu değil de dili çok güzel saf bülbül okuyan bir kanarya aldım.onu dinliyorum.ilgine teşekkürler........

img

kurtdövüşü

ÖZEL MESAJ

murat abi yarın geliyormusun şirinevlerdeö tanışma amaclı toplantı yapacaktık

img

emre1907

13 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ