Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

narbülbülü arıyorum - 3.sayfa

en az 1 2 aydır kafeste beslenmiş olmalı göğsü turuncu olan güzel bir kuştur... fiyatı çok önemli değil. elinde olan buraya yazabilir... yer istanbul şişlidir hepinize saygılar

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR 2 GÜN ÖNCE İSTANBUL BAYRAMPAŞA BELEDİYESİNİN TAM KAPISININ ÖNÜNE İKİ TANE NAR BÜLBÜLÜ MERMER ZEMİNE KONMUŞ ŞOKTA GİBİ HAREKETSİZ DURUYORLARDI .RENKLERİ PARLAKTI ELİMİ UZATSAM YAKALAYABİLİRDİM AMA BELKİ HASTALIKLARI OLABİLİR DİYE ALMADIM KORKTUM AMA ÇOK ENTERESAN HİÇ KIPIRDAMADAN ÖYLE DURUYORLARDIKİ BU KUŞLARDAN ORMANLARDA GÖRÜRÜDÜM HEMEN KAÇARLARDI MERAK ETTİM HASTAMIYDILAR ACABA YADA KUŞ GRİBİ FALANMIYDILAR

img

ashtu

13 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

samsunda bülbülcü ali var meşhur...mecidiyede derici...istanbuldada meşhur doğan var bülbülcü vede eskiden avni dayı vardı meşhur...şimdi kim yapar bülbül kanarya bilmiyorum

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ayrıca zebra yaparsam,mutasyon floryaların olduğu kümeste yapabilirim.ötüm için ayırdığım floryaları ben evde farklı odalarda bakıyorum bozulmasın diye.........zebra yapıp yapmayacağım garanti değil..ama mutasyon florya kesin yapacağım..sadece florya düşünüyorum ve sadece floryadan ibaret olsada ötüm floryalarımı çır kapmasın diye kümese sokmam.

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

narbülbülü yetiştirmek istiyorum elinde olan varsa bana yazabilirsiniz tşkler.... [email protected]

img

tarkancan5

12 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen benimle iletişime geçin bir konu hakkında konuşmak istiyorum  [email protected]

kurtdövüşü yazdı :
hocam doğru.... avrupada hele hollanda ve belçikada üretiyorlar bu kızılgerdanı.benim yakın bir dostum da dört yıl önce vardı bu.o bunu dana ciğerine bile alıştırmıştı.yalnız yavruyken tutmuştu.o büyük avantaj tabii.un kurdu,bahçedeki solucanlar,özel bir yem karışımı bile vardı onda.karınca yumurtası filan vardı içinde o yemin.kuşun nağmesi de güzeldi amma.bu kuşun çok güzel dili var gerçekten.ama çok yaşamıyor kafes hayatında.2 yıl filan baktı ona o kadar.zaten normal ömrü üç beş yıl galiba.kafes üretimi olsa belki farklı olabilir.hep saka da dinlenmiyor mehmet ali kardeş.tamam saka nağmesi de benim için çok makbul amma yani bir zamandır bir tane kanarya getirdiler bana.......... aman diyorum.hitkırlar,doydoydavitler......rahat onüç ondört nağmesivar maaşallah.bu kuşu dinlemek gerçekten heyecan verici.evin salonunda ayrı koydum yani başköşeye.sakalarım kayınbabamda.o benden de meraklı sağolsun.gözüm arkada değil.zaten haftada en az dört kez görüyorum.onların yeri ayrı.

img

Sberk

11 yıl 5 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım elimde nar bülbülü var satmak istiyorum

img

Uykusuz39

3 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ