Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

Zincir Keneset Saka

2 senelik kafese oturmuş Full zincir keneset saka.Ensesinin içi komple keneset.Ötümse ötüm kostümse kostüm güzel bir kuş.sadece ist.içi.fiyat 200 tl...0535.445.96.52

img

gripin_1

14 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

s.a eger takas duşunurseniz elimde 5 aylık erkek malinua var ben çeliktepedeyim hayırlı satışlar

img

sbaran

13 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ramazan bey hayırlı akşamlar.kuş iri boylu mu acaba bir de kenesetleri kırmızı mı sarımsı turuncu mu selamlar.

img

proxy

13 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Zincir keneset Samsundan Feridun baş beye satılmıştır.Tüyü kadar hayrını görür inşallah.Birde bu kuşun değerini bilecek bir abimiz.onada ayrıca sevindim.Saygılar...

img

gripin_1

14 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayırlı olsun feridun abi!!!!!!!bulmuşun kenesetliyi!! baktınmı abi dediğim yerlere?

img

maga_3455

14 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

feridun abi!! babamla konuşacam yarın öbür gün benim floryaları göndermesi için, sorayimmi senin için akgerdan veya parçalı kuş baksın?yakınsınızda bakarsın istersen...

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

M.aliciğim ;telefondan ulaşamadım sana.Babanla beni görüştürürsen memnun olurum.selamlar

img

ferudun

15 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ramazan Dostuma teşekkürler. Daha öncede özel kuşlar yollamıştı,devamını bekliyorum. selamlar

img

ferudun

15 yıl 3 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Feridun abi !!! ben hattı kaybettim.........yeni numaram 0534 300 84 70........bu yeni numaram,görüşürüz abi.

img

maga_3455

ÖZEL MESAJ

ne çok zincir kuş varmış istanbulda.küme geçiyor herhalde.hem de bakıyon 200 den aşağı da inmiyorlar ha.baktılar ki müşteri hazır herkes dökülüyor.feridun bey siz bunlarla rahat bir kümes yaparsınız. hayırlısı olsun.maaşallah.

img

kurtdövüşü

13 yıl 7 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ