Hepsievcil

Kuş Forumları > Kanatlı Kümes Hayvanları

Mesaj Ekle

sansardan kurtulus - 3.sayfa

ya arkadaslar bu lanet hayvandan kurtulusumuz yokmu yaaaaaa kopek dedıler besledık 1 ay gelmedı sımdı hergun gelıyoo (bahceye gırısı kesın ancak neden dısardakı ordelerle ılgılenmıyor sadece kapalı ve altı beton kumese gırmeye ugrasıyo) 70 cm lık pımas dedıler dusmedı (70 cm lık pımasın 50 cm gomdum ıcıne sakatat attım ama gırmedı bıle) gıttım ınsan bıle olduren zehır aldım ıslemıyoo (emın onundden bomba lakaplı sabıkalı bı zehır aldım bahcede ıkı tane tunelı vardı ıkısınede attım ve delıklre tasla sonrada toprakla kapatttım kokusundan bız evın ıcınde raharsız olduk ama nafıle hayvan sadece 4 gun gelmedı emın onune gıttım o kesın olmustur dıyo yoksa baskasıda mı var) ne yapıcaz yaa her sabah tereddutle uyanmaktan bıktım hayvanları kapalı bı kumeste neredeyse gunes gormeden beslıyoruz HAYATTA YENILEN KAZIKLARA TECRUBE DENIR TECRUBELILERDEN TAVSIYE BEKLIYORUZ

img

parkhayvanat

15 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

süt koyun kümeslere o zmn sütü içip gider zaiyat verms

img

siboke

11 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

süt koyun içer gider hayvanları telef etmez

parkhayvanat yazdı :
allah belasını versın usta ya nalet olsun bole hayvana gırıyo kumese en kıymetlısınden baslıyoo yese zoroma gıtmez bogazlıyooo brakıyooo

img

siboke

11 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

pazardan 5 tavuk 1 horo aldım birde önceden aldıgım civcicm var hayvanın biri (tilki,sansar,fare, bilmiyorum) yuvaya girmiş tavuklarda dışarıya kacmış 1 yaralı 1 kayıp yaralının ensesi yaralı saga sola baktım ses yok tüy yok bir parca yok bu arada yaraya ne sürmeliyim ACİL sinirden elim ayagım titriyo

img

Guest33198

7 yıl 9 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ