Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Dişi Cennet Papağanımı Ücretsiz Sahiplendiremiyorum - 2.sayfa

Kendisi ile yeterince ilgilenemediğim için 2 yaşındaki dişi cennet papağanım bıcırık'ı sahiplendirmek istiyorum.

Özellikle erkek cennet papağanı olupta ona eş arayan arkadaşların iletişime geçmesini rica ederim. Kuşumun üreme kapasitesi vardır ve bir eşle yaşamasını istiyorum.

İstanbul, Esenyurt - Beylikdüzü civarında elden teslim etmek istiyorum.

img

muratsezerkan

9 yıl 5 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ustaaa yazdı :

ben almak isterim izniniz olursa

iyi akşamlar.biz papağan sahiplenmek istiyoruz.avcılarda oturuyoruz..siz eşi olsun istemişsiniz bizim yok fakat bir zaman sonra elbette yanına bir eş alabiliriz.ona çok iyi bakılacağından şüpheniz olmasın.ailecek hayvanları çok seviyoruz.05324380957 eğer vermek isterseniz haber verin lütfen.

muratsezerkan yazdı :

Kendisi ile yeterince ilgilenemediğim için 2 yaşındaki dişi cennet papağanım bıcırık'ı sahiplendirmek istiyorum.

Özellikle erkek cennet papağanı olupta ona eş arayan arkadaşların iletişime geçmesini rica ederim. Kuşumun üreme kapasitesi vardır ve bir eşle yaşamasını istiyorum.

img

blue_3421

9 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba efendim bayram pasa dan esim kalp hastası ona hediye etmek istedim bayılır böyle kuslara 05326656504 beklyorum çok sagilar

img

Guest73611

8 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kuşunuzu sahiplenmek istiyotum kuş tecrübem vardır eğer isterseniz bi yerde bulusup konusabiliriz istanbul 4.leventte oturuyorum iletişim için arayabilirsiniz 0553 460 2507
esenyurt tarafında dayım oturmaktadır olursa onunla birlikte geleceğim

muratsezerkan yazdı :

img

anilk

6 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

muratsezerkan yazdı :Murat bey merhabalar esenyurttayım benim kuşum geçen hafta kaçtı halen duruyorsa sahiplenmek isterim tel 534 637 1521 mail: [email protected]

img

emremek95

6 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ