Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Ucretsiz pomeranian yavru - 4.sayfa

Merhaba pomeranian iki aylik erkek sahiplendirmek istiyorum edirne ve civari olmali ki gorebileyim sagligi ve iyi bakildigindan emin olayim bendeki esyalari da alana yani benim gonul rahatligi ile kopegimi teslim edecegim aileye verecegim mail adresinden ulasabilirsiniz ayrica tel birakirsaniz uygun olunca arayabilirim simdiden tesekkurler

img

Esracet

9 yıl 1 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhbana izmirdeyim isediğiniz gibi görebilirsiniz asla ticari amacla kullanmıcam 05538734011

img

nilaycetinkaya

6 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

izmirdeyim ama asla ticari amaçla kullanmıcam 19 yasındayım ve cok iyi bakarım ustelik kısırlastırırım 05538734011 sözlesme yapabiliriz gelebilirim görebilirsiniz

Esracet yazdı :

Merhaba pomeranian iki aylik erkek sahiplendirmek istiyorum edirne ve civari olmali ki gorebileyim sagligi ve iyi bakildigindan emin olayim bendeki esyalari da alana yani benim gonul rahatligi ile kopegimi teslim edecegim aileye verecegim mail adresinden ulasabilirsiniz ayrica tel birakirsaniz uygun olunca arayabilirim simdiden tesekkurler

img

nilaycetinkaya

6 yıl 4 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kolay gelsin kayseride yasiyorum daha önce kopek bakmışlıgım var süs köpeği çaldılar kopegimi sizden bu pomeranian köpeğini istiyorum

img

Irfnyee

6 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kolay gelsin kayseride yasiyorum daha önce kopek bakmışlıgım var süs köpeği çaldılar ben de pomeranian köpeği istiyorum çok iyi bir yuvasi olacağını düşünüyorum koşulsuz gereksiz sartsiz herşeyini yaparım telefon numaram 05467666635

img

Irfnyee

6 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar sahiplenmek çok isterim uzun zamandır bu cins kopek istiyordum. iletişime geçebilirsinz [email protected]

img

selinays

6 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ