Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

9 aylık Chihuahua cinsi köpeği ücretsiz sahiplendiricez. - 4.sayfa

9 aylık chihuahua ırkı, erkek, sütlü kahverengi ufakligi ona iyi ilgi gösterecek, güzel bakacak bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Aşıları var ve asi kartini da verecegim. İş sebebiyle bakımında çok zorlanıyorum. Çok enerjik ve tam bir oyuncu. Daha çok küçükken yeni sahibine alışması çok zor olmayacaktır.istanbulda avrupa yakasında ikamet ediyoruz. Ilgilenen olursa lütfen bana numarasını yollarsa telefondan irtibata gecebilir ve fotoğraflarını yollayabilirim.

img

nozmel

8 yıl 5 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Acaba fotograflarini atabilir misiniz? Numara versem?

img

Aysegultugrull

7 yıl 4 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nozmel yazdı :
9 aylık chihuahua ırkı, erkek, sütlü kahverengi ufakligi ona iyi ilgi gösterecek, güzel bakacak bir aileye sahiplendirmek istiyorum. Aşıları var ve asi kartini da verecegim. İş sebebiyle bakımında çok zorlanıyorum. Çok enerjik ve tam bir oyuncu. Daha çok küçükken yeni sahibine alışması çok zor olmayacaktır.istanbulda avrupa yakasında ikamet ediyoruz. Ilgilenen olursa lütfen bana numarasını yollarsa telefondan irtibata gecebilir ve fotoğraflarını yollayabilirim.
selam kızlarım köpeğinizi çok istiyor vede çok iyi bakacaklar size söz lütfen ufaklığı kızlarıma verin çok teşekkürler tel no 05372371713 cevat demirkaya

img

kayademir

7 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nozmel yazdı :
ufaklığı gerçekten çok istyoruz ailece çok iyi bakacağımızdan emin olun size resmini videolarınıda göndeririz

img

kayademir

7 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sevimli dostunuzu sahiplendirmediyseniz sahiplenmek isterim veteriner teknikeriyim aile ortamında bir evlat daha eklemeyi cok isterim05426610326 olumlu olumsuz dönüş yaparsanız memnun olurum

img

Netya35

7 yıl 4 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi gunler benimde aynı ırk 6 aylık bir oğlum var oğluma arkadaş arıyorum bende istanbulda ikamet ediyorum eğer sahiplendirilmediyse iletişime geçmenizi rica ederim saygılar 0532 700 62 91

Ecetezel yazdı :

Merhabalar 0505 991 47 17 bu numaraya geri dönüş yaparsanız çok sevinirim adım ece köpeğinizi hemen sahiplenmek isterim 😊😊

img

Hasan8134

7 yıl 4 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba acaba köpek duruyormu bu konularda tecrübeliyim iyi bakarım zaten 4 köpek büyüttük şuanda 2 köpeğimiz var eğer köpek duruyorsa çok sevinirim.

img

Kosilekomi

7 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba acaba köpek duruyormu bu konularda tecrübeliyim iyi bakarım zaten 4 köpek büyüttük şuanda 2 köpeğimiz var eğer köpek duruyorsa çok sevinirim.

img

Kosilekomi

7 yıl 3 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ufaklığı sahiplenmek istiyorum .

nozmel yazdı :

img

altug1

7 yıl 2 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba

Bursada müstakil bir evdeyaşıyoruz.İki tane çocuğum var ve sahiplenmek isterim. Telefon numaram 0 530 4612924

img

efetuna

7 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ