Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Britişh kızımıza eş arıyoruz.

Aşıları tam,safkan beyaz britişh kızımıza eş arıyoruz.Anadolu yakası tercihimizdir

img

Hinan

8 yıl 3 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben de Brithish Shorthair cinsi oğlum için eş bakıyorum. Nasıl iletişime geçebilirim sizinle?

img

alosar

8 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba atasehirdeyiz, scottish fold asilari tam oglumuza es ariyoruz. Nasil iletisime gecebiliriz?

Hinan yazdı :

Aşıları tam,safkan beyaz britişh kızımıza eş arıyoruz.Anadolu yakası tercihimizdir

img

Guest43498

8 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hinan yazdı :

Merhaba bizde Scottish cinsi oglumuz icin es ariyoruz. Ilgilenir misiniz?

img

Bekirkedi

ÖZEL MESAJ

Merhabalar,

Aşıları tam 1 yaşında scottish Fold Oğlum Oscar'a eş arıyorum. İlgilenirseniz memnun oluruz. Saygılar.

Hinan yazdı :

img

OzgurDogru

8 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Scottish fold oglumuz icin kizinizi evimizde misafir edebiliriz ilgilenirseniz☺

img

Bekirkedi

ÖZEL MESAJ

iyi akşamlar , 1.5 yaşında scottish fold oğlumuza acil eş arıyorum Maltepe deyim ....0532 371 31 90

Hinan yazdı :

img

casper34kadife

8 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

scotttishfold point oğluma eş arıyorum bende ulaşmk isterseniz 05546156392

img

gzdymn96

8 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar sevgi arsızı, uysal , yakışıklı, krem renkli scottish fold oğluma eş arıyoruz. kadıköydeyiz. henüz eş bulmadıysanız iletişime geçmeyi çok isterim.  

iyi günler 

Hinan yazdı :

img

snmtmz

8 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba safkan aşıları tam hiç çifleşmemiiş 1 yaşında oğlum var scottish fold oğlum var ist kartalda yım nasıl görüşebiliriz veya mümkünmüdür teşekkürler

img

eren24

8 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ