Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Scottish Damat Adayları

Kızım British Shorthair 9 aylık, ve çok güzel, Büyükçekmece tarafındayız. İlginenler msj atarsa seviniriz.

img

Eyecandy

8 yıl 3 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 aylık british longhair aşıları tam bembeyaz bir kedim var. Eğer ki ilgilenirseniz; 053215495/eyüp.

Aysel

Eyecandy yazdı :

Kızım British Shorthair 9 aylık, ve çok güzel, Büyükçekmece tarafındayız. İlginenler msj atarsa seviniriz.

img

aavesper

8 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 aylık british longhair aşıları tam bembeyaz bir kedim var. Eğer ki ilgilenirseniz; 0532154957/eyüp.

Aysel

Eyecandy yazdı :

img

aavesper

8 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

9 aylık gri scootish shortair kedim var  fatih 05427755636

aavesper yazdı :

9 aylık british longhair aşıları tam bembeyaz bir kedim var. Eğer ki ilgilenirseniz; 053215495/eyüp.

Aysel

Eyecandy yazdı :

img

Guest31432

8 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, 

Biz de su an kızgınlık döneminde olan scottish fol oğlumuza eş arıyoruz 

Eyecandy yazdı :

img

Rvyda

8 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eyecandy yazdı :

Merhaba scottish Fold oğluma eş arıyorum bnde Sizin için uygunsa yazar mısınız ? 538 824 52 06

img

Karakedii

7 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Scottish fold siyah Rıfkı var ilgilenirseniz mesaj atabilirsiniz :) 0538 824 52 06 İstanbul

img

Karakedii

7 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çok güzel aşıları tam scottish fold oğlumuz var. İstanbul avcılardayız. Uygun olacaksa görüşelim lütfen 

Eyecandy yazdı :

img

Lahma

7 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eyecandy yazdı :

img

Plnk

7 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eyecandy yazdı :

oğlum 1.5 yaşında scottish fold kızınıza talibiz 05062943538

img

Plnk

7 yıl 8 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ