Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

British shorthair oğluma dişi arıyorum

1 buçuk yaşındaki british shorthair oğluma kendi cinsinde sevimli bir dişi arıyorum. Oğlumun aşıları tam ve sağlıklı aynı şekilde dişininde aşılarının tam ve sağlıklı olması beklenmekte . İstanbul avrupa yakasında olanlar iletişime geçebilir.

img

Evrem123

7 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 3 yaşında kızımıza es arıyoruz ilk olacak ..çok acil. Pendik Kurtköy tel 05061594680

img

Karamel3

7 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Karamel3 yazdı :
Merhaba 3 yaşında kızımıza es arıyoruz ilk olacak ..çok acil. Pendik Kurtköy tel 05061594680
Oo uzak kalıyor biz yenibosnadayız gelebilecekmisiniz

img

Evrem123

7 yıl 11 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba lar kızımız 2 yaşında scotish fold duman rengi beylikduzundeyiz acil eş arıyoruz. Aşıları tam olup sağlıklı ve uysal bir kedidir.iletişim için mail adresim [email protected]

img

Guest61796

7 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bizde 8 aylık scottish fold kızımıza british bir eş arıyoruz. Avrupa yakasındayız ayrıntılar için [email protected] a mail atabilirsniz

Evrem123 yazdı :
1 buçuk yaşındaki british shorthair oğluma kendi cinsinde sevimli bir dişi arıyorum. Oğlumun aşıları tam ve sağlıklı aynı şekilde dişininde aşılarının tam ve sağlıklı olması beklenmekte . İstanbul avrupa yakasında olanlar iletişime geçebilir.

img

Guest63159

7 yıl 9 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba bizim 13 aylık kül grisi saglıklı bir Scottish Fold kedimiz var. İlgilenirseniz seviniriz. Saygılarımla ,Adres Bakırköy  Tel:05058227070

Evrem123 yazdı :

img

agahyasar

7 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba,1 buçuk yaşında kızımız british shorthair sağlıklı ve aşıları tam nasıl iletişim kurabiliriz

Evrem123 yazdı :
1 buçuk yaşındaki british shorthair oğluma kendi cinsinde sevimli bir dişi arıyorum. Oğlumun aşıları tam ve sağlıklı aynı şekilde dişininde aşılarının tam ve sağlıklı olması beklenmekte . İstanbul avrupa yakasında olanlar iletişime geçebilir.

img

beyzanurdizi

7 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

kedinizin durumu nedir? Benim scottish fold kızım var, iletişimde olalım istiyorum

Evrem123 yazdı :

img

Guest30734

7 yıl 6 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bizim kızımız 1 yasında scottish fold. Beşiktaş'ta oturuyoruz. 

Evrem123 yazdı :

img

prensescadi

7 yıl 6 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar,

1.5 yasında british shorthair erkek kedim var. Daha önceden 1 kere çiftleşti bu konuda deneyimli hala kızgınlık dönemi devam ediyorsa görüştürebiliriz istersiniz.

Guest30734 yazdı :

Merhaba,

kedinizin durumu nedir? Benim scottish fold kızım var, iletişimde olalım istiyorum

Evrem123 yazdı :

img

ealkan

7 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ