Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

minişimi kaybettim ve üzüntümü azaltmak için yeni bir yavru kedi arıyorum - 2.sayfa

ona cok iyi bakacagıma soz verıyorum bana guvenin.istanbul uskadarda oturuyorum mesajlarınızı beklıyorum

img

izole

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaslar minicik bir yavru tekirim minnosum var atık.umarın tum dostlar guzel yuvalara sahip olur.tesekkurler.....

img

izole

18 yıl 8 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim kediklerimde çok tatlı ve çok iyi bakımlılar

img

s_nem980

18 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba 3 erkek kedi, su anda 6 haftalik oldular. anneleri sokakta baktigim bir kediydi ve onlar 4 gunlukken oldu. yavrulari arayip buldugumda 6 gunluk olmuslardi. 1 disi kedi, sokakta buldugumda gobek bagi yeni dusmus, gozleri henuz acilmamisti. o da su anda 5 haftalik oldu. o gunden beri veterinerin yardimi ile ben bakiyorum onlara. biberon ve elle tuvalet yaptirma fasli bitti. su anda tuvalet egitimini aliyorlar ve kitir mama yemeye basladilar. parazit tedavilerine basladik. gerekli herseyi yapmaya hazirim. ben istanbulda oturuyorum ama mesafe de onemli degil. sadece acilen sevgi dolu sicak yuvalari olsun istiyorum. evimde bunlarin disinda 2 kedi 1 kopek var. sokakta yasama sanslari yok ama uzun sure evde tutamam, acilen yardima ihtiyacimiz var. evdeki diger hayvanlarim psikolojik olarak kotu durumdalar. ilgilenirseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz.

img

bitto

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Bahcede baktigim kedilerden birisi kopekler tarafindan olduruldu. Malesef 3 yavrusu vardi. Uzun aramalar sonunda ancak birisini bulabildik. Sari-beyaz, dunya guzeli 1.5 - 2 aylik erkek bir bebek. Evde 2 kedim oldugu icin balkonda bakabiliyorum. Orada cani cok sikiliyor ve en kotusu kis geliyor. Onu cok sevecek sicak bir yuva ariyorum. Ilgilenirseniz resimlerini asagidaki linke tiklayarak gorebilirsiniz. http://www.taxigazete.com/resimler/DSC08534.jpg Alev Arda [email protected] 0532 640 83 67

img

tofu

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ