Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryum Malzemeleri

Mesaj Ekle

acele dış motor aranıyor

arkadaşlar motorumun bozulması üzerine yeni bir motor almak zorundayım bana e-haim 2217 motor lazım bana 05362964929 yada [email protected] ulaşirsanizi sevinirim

img

blackout

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

herkonuda yardım ederim black! [email protected] bozulan motorun neydi!

img

aquamania

19 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

blackout istersen birazdaga bekle akvaryum sezonu kapancagi icin motorlar hemen hemen yarı yarıya ucuzlar ama simdi istiosan sana 2217 uyguna bulurum sifir yada bu noyu ara 0216 354 70 87 yada sera al bos oldugun zaman gel pendige sana tam teskilatiyla gosterim eheımdan daga iii zaten eski formda sera konusunu bi actım bıtmek bılmedi arkadasim aquamania bilir oda katılmısdı tartısmaya

arkadas1m akvaryum sezonu kapanacak demissin ben yniyimde akvaryumda yaz geldigi icin mi akvaryum sezonu kapanacak dedin ?

img

blue_83

19 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hayır herkes tatile fln gidio baliklari veriolar bu yuzden sezon kapanır

selam benim akvaryumuum 120 40 60 boylarinda eger başka motor temizlerse onuda aliriz ama ucuz olmasi lazim teşekurler

img

blackout

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaş benim akvaryum 120 40 60 boylareinda eger akvaryumumu temizlerse alirim ama benim akvaRYUMUN İCNDE ŞİMSDİ MOTOR yok o yuzden acil lazim bide ucuz olmasi tercihim teşekurler

img

blackout

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

AQUAmania bana yardimci olursan cok sevinirim bozulan motorum e-haim 2213 to oda yeterli degildi ama bana yeni bir 2 el ucuz 2217 bulabilirsen sevinirim cvp yaz teşekürler

img

blackout

19 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba atman ef-4 flitre hiç kullanılmamış.fiyatı 110ytl içinde sadece biyolojik süngeri bulunmaktadır.Saygılar...

img

cankuto

19 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Atman ef-4 içerisinde seramik,karbon sünger,elyaf sünger.100YTL

img

fısherman48

18 yıl 10 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ