Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz safkan erkek golden redriewer

iki aylık erkek köpeğimi iyi bakılması kosuluyla vermek istiyorum. tel no: 05427637462

img

erolozkazanc

18 yıl 8 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger hayla kopegınızı vermedıysenız kopegınıze talıbım ıstanbul bahcesehırde otuıruyorum evımde musaıt eger bu sanslı kısı ben olursam sevınırım saygılar.

img

kutluhann

18 yıl 9 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben izmirde oturuyorum ve 10 senedir baktıgım cocker cinsi kopegımı 2 ay once kaybettım. onun boslugunu dolduracak bır redriewer arıyorum eger vermeyı dusunursenız sevınırım . saygılar...

img

ceyceo

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bodrumda bahçeli bi evim var.10 yıldır terrier cinsi köpek besliyorum.sizin köpeğinize de severek bakabilirim.tşk..

img

nilberrin

18 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aradım teliniz kapalıydı..bahçeli evimiz var aslında rot düşünüyodum ama eşim karşı çıkıyor saldırgan olur diye.bebeğe çok ii bakacağımızdan emin olabilirsiniz ..cep:05326461243

img

cavuselif

ÖZEL MESAJ

büyük bahçesi yakınında veterineri olan bievde oturuyorum(ailemle) lütfen erkek goldenlardan birini bana verin sevgi konusundada hiç şüpheniz olmasın hayatımın büyük bikısmını onunla paylasmaya hazırım lutfen cwp werin=lessien_ [email protected] buda cep numaram=05057866174

img

lessien

ÖZEL MESAJ

ya aslında 1 seneden beri bu ilan sayfalarına bakıyorum ücretsiz GOLDEN arıyorum tam buldum derken yine elimden kaçıyor... artık sadece bakacağım derken yine de dayanamadım bi şansımı deneyeyim dedim (her zaman ki gibi...) ben izmir''de oturuyorum evimiz müsait... kısacası bende talibim... tel:05462638625

img

doygu

19 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İSTANBUL ÇAPADA OTURUYORUM EĞER KÖPEĞİ VERMEDİYSEN ALABİLİRİM 5 AYLIK ALMAN KURDUM DA VAR İSTEDİĞİN ZAMAN GELİP GÖREBİLİSİN EN İYİ ŞEKİLDE ONA BAKTIĞIM GİBİ ONA DA BAKARIM 535 246 25 14 NUMARAM ALO DERSEN SEVİNİRİM [email protected] mailim

img

suataltay1982

18 yıl 6 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

EĞER VERMEDİYSEN HALA SENDEYSE ŞİLEDE OTELİMİZİN BAHCESİNDE BESLEYECEĞİM YAVRU ERKEK KÖPEK ARIYORUM.BEN ALABİLİRİM. [email protected]

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

UMARIM HALA VERMEMİŞSİNİZDİR.HAYATIMDA EN ÇOK İSTEDİĞİM ŞEY BİR KÖPEK SAHİBİ OLMAK AMA BU KONUDA ÇOĞU ZAMAN HAYAL KIRIKLIĞI YAŞADIM EN SONUNCUSU GEÇEN HAFTA OLANDI.BUNUN TİCARETİ OLMAMALI,BU TAMAMIYLA BAMBAŞKA BİR ALIŞVERİŞ O NEDENLE NOLUR LÜTFEN MİNİK BİR YAVRU İSTİYORUM LÜTFEN:(((( [email protected] Anadoluhisarı/istanbul

img

uykusuz

18 yıl 6 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ