Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Bol konuşan muhabbet kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum - 3.sayfa

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

Seda9

6 yıl 11 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Seda9 yazdı :

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

slm seda hanım benım ıkı tane var muhabbet kuslarını çok svyrum istnbul bagcılarda oturuyorum yıllardır beslıyorum uygun görürseniz ben almak isterim teşekkürler şimdiden

img

frht3413

6 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Seda Hanım Merhabalar İstanbul avrupa yakasındayım benimde geçen hafta Muhabbet kuşum kaçtı yeni muhabbet kuşu sahiplenmek istiyorum halen duruyorsa sahiplenebilirim

İletişim adresi: [email protected]

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

emremek95

6 yıl 8 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul'da yaşıyorum. Kuşunuzu sahiplenmek istiyorum . 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Arttugba

6 yıl 7 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşunuz sahiplendirilmediyse ben ilgileniyorum .herkesden iyi bakabilecegimi biliyorum ailem kuşlarla nesilden beri uğraşan insanlar. [email protected]

img

dilem34

6 yıl 7 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben Ela önceden kuşlarım vardı fakat öldüler yani kuş bakma konusunda tecrübeliyim kuşunuzu sahiplenmek istiyorum. Onlara çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz. Telefon numaranızı verebilirseniz sizinle iletişime geçebilirim. İstanbul Kartal da yaşıyorum.

Engin6060 yazdı :

Merhaba ben sahiblenmek isterim 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Ela8

6 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben Ela önceden kuşlarım vardı fakat öldüler yani kuş bakma konusunda tecrübeliyim kuşunuzu sahiplenmek istiyorum. Onlara çok iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz. Telefon numaranızı verebilirseniz sizinle iletişime geçebilirim. İstanbul Kartal da yaşıyorum.

Engin6060 yazdı :

Merhaba ben sahiblenmek isterim 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Ela8

6 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Leyla1111 yazdı :

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

Kısmet olursa ben bakarım

img

Kuccu

6 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Leyla1111 yazdı :

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

Kısmet olursa ben bakarım

img

Kuccu

6 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hayirli gunler bende istanbulda yasiyorum ucretsiz muhabbet kusu ariyorum kizim icin babasiz 3 tane cocuk buyutuyorum ve 9 yasindaki kizim cok istiyor muhabbet kusu bende kucukken bakmistim munkunse hala vermek istiyorsaniz talibim tesekkurler

img

Serap80

6 yıl 3 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Telefon numaranızı verirseniz daha iyi iletişim kurmak için nerden alabilirim 

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

img

Enesberk12

6 yıl 2 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ