Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Bol konuşan muhabbet kuşumu ücretsiz sahiplendirmek istiyorum - 5.sayfa

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

Seda9

6 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul'da yaşıyorum kuşlarınız sahiplendirilmediyse adresiniz önemli değil İstanbul'un her yerine gelebilirim 05356429276

img

Mustafakiraz93

6 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İstanbul'da yaşıyorum kuşlarınız sahiplendirilmediyse adresiniz önemli değil İstanbul'un her yerine gelebilirim 05356429276

img

Mustafakiraz93

6 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Leyla1111 yazdı :

Seda9 yazdı :

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum. Kardeşim benim ne olursun ben sahiplenmek isterim hemde cani gönülden evladım gibi bakarım çünkü benim kuşlarımı çaldılar

img

Ardahankorkmaz

6 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yeriniz neresi acaba

img

Aysedmr

6 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Seda hanım mutlaka yarın almak istiyorum sizden yarın kafes geliyor daha önce Arap ülke Yen'i geldim emanet ettim kişiler öldürdü kafeste atmış çöpe ve evimde sessizlik ve özlemle sahiplenmek istiyorum İstabul Florya metrobüs durak ikamet ve instagram gitaristhane33 dm iletişim sarışın kız çocuk fotoğraf var 

Seda9 yazdı :

1 buçuk yaşında sağlıklı, konuşkan muhabbet kuşumu ücretsiz olarak sahiplendirmek istiyorum. İşlerimin yoğunluğundan dolayı artık bakamıyorum ama ona güzel bakacak bir sahip arıyorum

İstanbulda yaşıyorum

img

Florya34

5 yıl 10 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben izmirde oturuyom bendede var hatta hayvanları çok severim keşke izmirde olsanız da ben sahiplenirdim

img

Nsbn35

5 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba seda hanım ben sahiplenmek isterim 05382722849

img

Frtyldrm

5 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben isterim seda hanım.kuşumun yanına ar kadaş olurlar.

img

Ahudan

5 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben isterim seda hanım.kuşumun yanına ar kadaş olurlar.

img

Ahudan

5 yıl 7 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Seda9 yazdı :

İstanbulda yaşıyorum

Merhaba çocuklarım için arıyorum. İletişime geçerseniz sevinirim 05465494632

img

Faruky

5 yıl 7 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ