Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

husky

lütfen biri beni duysun artık sibirya kurdu arıyorum eğer onu sahiplenirken bir mebla verirsem ilk ayki bakımı için gereken harcamaları üstlenmekte zorluk çekerim yokmu hayvan sevgisini bilen bir vatandaş bana yardımcı olsun

img

crazy_of_husky

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

KARDES MADEM BU KADAR SEVIYOSUN HAYVANLARI NIYE ILLAKI SIBIRYA KURDU INSANLAR 300-500-600 MILYONA ALDIKLARI KOPEGI SANA NIYE BEDAVA VERSIN MANTIKLI OL BIRAZ.... BU KADAR SEVIYORSAN GIT BELEDIYELERIN KOPEK CIFTLIKLERINE BINLERCE KOPEK VAR UCRETSIZ SEC AL..HEM SEVAP ISLERSIN .. SENI MANTIKLI OLMAYA DAVET EDİYORUM

Doğru söze ne denir avci09 :)

img

radicalnoise

19 yıl üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bence acele etme,bende sibirya kurduna tutkunum ama alamıyorum maddiyatında da değilim ama bakamam çünkü hem zamanım yok hemde o güzelliğin kendini rahat hissedebileceği ortamım yok akvaryumum ve papağanım var köpek hasretimide burada gideriyorum gerektiği değeri verebileceksen biraz sabret maddiyatını ayarlayabilirsin,bence gerisi daha önemli

img

bozgun

19 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

niye sibirya kurdu biliyomusun benim değer biçillemeyek vardı birtane çünkü yaşlandı ve eşimin bir hafta sonra doğumgünü ve benim köpeğimi o büyütmüştü onun yanında öldü ve ben 7 sene önceki aldığım hediyeyi ona tekrar almak istiyorum tek benim verebileceğim bir meblayla döneceği için bu iş ona yansıtmamak için böyle bir talepte bulundum sizlerede çok teşekkür ederimki nedenini bile sormadan sonuca ulaşmışsınız bile

img

crazy_of_husky

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güzel kardeşim, ben seni kınamıyorum. Emin ol köpeğim olsa, sana verirdim. Yalnız lütfen ilanı arama bölümüne yaz. Selamlar..

img

fawoox

19 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ne olacak kardes bi alman kurdu satarsın olur biter 2 sibirya kurdu alırsın dikkat edin bu şahıs burada ücretsiz köpek istiyor aynı zamanda alman kurdu satıyor 400ytl bak bak.. asi den saygılar

Crazy of husky, cevabını merakla bekliyoruz...

img

fawoox

19 yıl 2 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

neo husky sesin cıkmadı

ne zaman cevap vermek istersem o zaman veririm arkadaşlar siz burayı mesajlaşma sitesi olarak kullanmaya devam edin asıl sizlere benim gibi cevap verenlerde suç

img

crazy_of_husky

19 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ