Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

3 bucuk aylik scottish fold kızımı mecburiyetten sahiplendiriyorum - 4.sayfa

Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Asliidil

6 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Cok yakısikli bir scottish shourthair blue point oglum var. 5.5 aylik. Aile olsun istiyorum. Cok guzel bir yuvalari olacak. Eger hala sahiplendirmediyseniz lutfen bir goruselim. Inanin iciniz cok rahat eder.

img

Docberry

6 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Aslı hanım, kedinizi sahiplenmek istiyorum bana vakit ayırırsanız numaram:05388803932

Asliidil yazdı :
Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Aleynaaakrcr

6 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba eğer bebeğinizi sahiplendirmediyseniz ben sahilenebilirim.uzun zamandır bu cinsi arıyorum fakat bir türlü rastlayamadim. Evimiz kedi için müsait,her türlü imkan mevcut. Üstelik tüm malzemeleri var sadece bir bebek eksik. :)) Dönüş yaparsanız sevinirim05357608720

img

freedom_t

6 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Yavru sahiplenfirilmedyse sahiplenmek istiyorum nolur iletişime geçelim 

Asliidil yazdı :

img

Aley59

6 yıl 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler 1 kedim 1 köpeğim var villada oturuyorum hayalim ve hep istedim bu cins kedi 05465312297 İstanbul dayım bana ulaşın sahiplendirmediyseniz çok iyi bakarım asla terk etmem

img

Saimcan45

6 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler 1 kedim 1 köpeğim var villada oturuyorum hayalim ve hep istedim bu cins kedi 05465312297 İstanbul dayım bana ulaşın sahiplendirmediyseniz çok iyi bakarım asla terk etmem

img

Saimcan45

6 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan aktifse iletişime geçebilirmiyiz?

Asliidil yazdı :

img

tturedi

5 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ilan aktifse iletişim numarası alabilirmiyim?

Asliidil yazdı :

img

tturedi

5 yıl 9 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5453606636 ulaşırmisinizz sahplenmek istiyorm

img

Basak25

5 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Asliidil yazdı :
Merhaba ben hayvanları çok seviyorum ve onlara asla kıyamam oyunsa oyun sevgi ise sevgi gerçekten ona iyi bakarım inanabilirsiniz 05428358860 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz

img

Gozde16akcay

5 yıl 8 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ