Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

2 Tane muhabbet kusu kafesiyle - 2.sayfa

Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

img

Mokten

6 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABA . ALLAH RIZASI IÇIN UYGUNSA BEN ALAYIM KUSLARI. OGRENCIYIM EVDE TEK KALIYORUM. BANA ARKADAŞ OLURLAR. ALMAYI ÇOK DÜŞÜNDÜM AMA OGRENCI MAAŞI ILE ALAMIYORUM. AY SONUNU ZOR GÖRÜYORUM. LÜTFEN MÜMKÜNSE BEN ALAYIM. SULTANBEYLIDE OTURUYORUM

img

ALIBJK

6 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kuslari sahiplenmek istiyorum yanliz araba yok bende rica etsem yolunuz avcilara duserse birakabilirmisiniz emin olun cok makbule gecer 52 yasindayim belimden rahatsizim size zahmet olmazsa eger
memetcapur yazdı :

merhabalar bende kalabalık bir muhabbet kuşu ailesi var dilerseniz alabilirim kuşlarınızı

Mokten yazdı :
Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

img

Evyapan

ÖZEL MESAJ

Abi ogrenciyim bana verebilirsen gözüm gibi bakarim

img

Aliosman50

6 yıl 1 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben sahiplenmek istiyorum vermediyseniz avcilarda oturuyorum bana birakabilirmisiniz acaba

Mokten yazdı :

img

Evyapan

ÖZEL MESAJ

Mokten yazdı :
Beylikdünde esnafım kuşlarınıza talibim yıllardır kuş besliyorum gözünüz arkada kalmaz

img

Ybilen

6 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mokten yazdı :
Ben sahiplenmek isterim vermediyseniz tabi

img

Ybilen

6 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamunaleyküm. kuşları eğer sahiplendirilmediyseniz ben sahiplenmek isterim.

Mokten yazdı :

img

karaincim

6 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mokten yazdı :
Merhabalar oğluma hayvan sevgisi aşılamak amacıyla kuslariniza talibim. Beylikdüzü'nde oturuyorum yerinizde gelip alabilirim.sizin için uygunsa 0543 358 33 63 bu numaradan ulaşabilirsiniz

img

Erol3434

6 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamünaleyküm mübarek ben sahiplenmek istiyorum eyer mümkünse allah rızası için alabilirmiyim

img

Sofi6363

6 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

7 yasında kızım muhabbet kusu istiyordu.onu sevindirirseniz cok mutlu olurum

img

nurta

6 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ