Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

2 Tane muhabbet kusu kafesiyle - 4.sayfa

Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

img

Mokten

6 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

memetcapur yazdı :

merhabalar bende kalabalık bir muhabbet kuşu ailesi var dilerseniz alabilirim kuşlarınızı

Mokten yazdı :
Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

almak istiyorum

img

Esmerada

5 yıl 10 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben sahiplenmek isterim iyi bakacağımdan emin olabilirsiniz ulaşmak isterseniz 05382722849

img

Frtyldrm

5 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mokten yazdı :
Ben sahiplenmek istiyorum

img

Mertroy

5 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm eyer vermediseniz gelip alabirim kusları ayvanlarla urasmayı cok seviyorum verirseniz cok duva ederim size tel 05422825032 no sadece carı atın size donerim saygılar

img

marem

5 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mokten yazdı :

img

Myrademirel14

5 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben istiyorum sahiplenmek hala geçerlimi

img

Myrademirel14

5 yıl 5 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Bende Büyükçekmece Albatros'da Oturuyorum Kuş Bakmasını Gayet İyi Bilirim, Eğer Hala Duruyorsa Sahiplenmek İsterim 0534 737 8661

img

burakozdrme

4 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ