Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

2 Tane muhabbet kusu kafesiyle - 3.sayfa

Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

img

Mokten

6 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sahiplenmek isterim 0544 445 33 44

img

Ugurcumm

6 yıl 1 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar eğer halen duruyorlarsa ben sahiplenmek istiyorum evim musait onlar için çok iyi ortam var evim de özgür ve rahat edecekleri ortam bana ulaşabilirsiniz +905425297324

img

Aristo

6 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamünaleyküm mübarek kardeşim kuşunuzu sahiplenmek istiyorum eyer mümkünse allah razı olsun senden mübarek kardeşim olursa 05446622566 numaram bu gelip alırım selamünaleyküm allah a emanet ol

img

Sofi6363

6 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba lar ben volkan tesadüfen siteye bakıyordumki kızım muhabbet kuşu istiyordu siz denk geldiniz kuşları birde balıkları çok severim evimde bir akvaryum var vede bide kuş beslemek istiyorum bende albatrosda oturmaktayım eğer kuşları vermediyseniz ben sahiplenmek isterim 0543 878 71 20 teşekkürler hayırlı geceler. 

Mokten yazdı :
Merhabalar. Cocuklar icin aldigimiz fakat hic ilgilenmediklerinden sahiplendirmek istedigimiz 2 adet muhabbet kusumuz var. Kafes ve yemleriyle ucretsiz almak isteyenler icin evimiz buyukcekmece albatros ta

img

Volkan34

6 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Ben sahiplenmek isterim. Evde yalnız kalmazlar 5 yıl muhabbet kuşu baktım. Bende şirinevlerdeyim 0553-567-48-20 ararsanız görüşelim.

Mokten yazdı :

img

ayhan123

6 yıl 1 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kuş almk istiyorm,

memetcapur yazdı :

merhabalar bende kalabalık bir muhabbet kuşu ailesi var dilerseniz alabilirim kuşlarınızı

Mokten yazdı :

img

guvens

6 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sahiplendiremediyseniz alabilirim 0553 008 14 60 

Mokten yazdı :

img

Mcsalih13

6 yıl 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kuşlarınızı vermediyseniz alabilirim

Mokten yazdı :

img

erhansiimsek

6 yıl 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kuşlarınızı sahiplendirmediyseniz bakmaya hazırım 05356429276

img

Mustafakiraz93

6 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar yerim esenyurttadır kuşlarınızı sahiplendirmediyseniz en kısa zamanda gelip alabilirim 05356429276

img

Mustafakiraz93

6 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ