Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

benim gibi zeki duyarlı sevimli bi havhav isteyen varmı?

mrhaba arkadaşlar yardımınıza ihtiyacımız var...elimde olmayan nedenlerden ötürü köpeğim pepinoya acil bir aile arıyorum..hayvankara değer veren seven bi kişi arıyorum,yokluğumu hissettirmeyecek:)pepino aşılarını tamamlamış 7 aylık çok sevimli orta boy bir köpek...tanıştığınızda akıllı olduğunu göreceksiniz:)ben yeşim haberinizi bekliyorum5353624555...tşkkür.

img

adona

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SELAM BEN E RCAN KOPEGINIZ IN CINSIYETI NE E MAIL ATARMISINIZ ACABA [email protected] e malım

ben pepinoyu almak istiyorum samsuna verbilirseniz mail beklerim [email protected]

img

baristanyana

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm yeşim hanım eğer istanbuldaysanız alabilirim köpeği ailemle yaşiorum öğrenciyim çok i bakabilirim yanlız cinsini merak ettim nasıl bişe resim varmı bi mail atarsanız çok se4finirim mail [email protected] teşkrler

eet ya cinsi nedir pepino nun? daha çok bilgi alabilirsek yi olur.ben ankara hacettepe üniversitesi son sınıf öğrencisiyim,köpek aşığı ailemle,çankaya da müstakil evimizin benim çok çok istediğim yavru için uygun olduğunu söyleyebilirm. hbr bekliyorum... [email protected] ,verdiyseniz de burada bildirirseniz iyi olur yeşim hanım..

img

winch266

18 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ben yasmin.istanbulda yaşıyorum.şilede çok güsel bir otelimiz var.bahcesinde beslemek icin özel yerimiz klübemiz var.artı icerde şömine kenarındada yer var.erkek köpek yavrusu arıyorum.yardımcı olursanız sevinirim. [email protected]

img

fb_grl

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 AYLIK DİŞİ GOLDEN YAVRUMA YUVA ARIORUM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN YETERİ KADAR VAKİT AYIRAMIORUM ONA VE DAHA FAZLA PİSKOLOJİSİNİN BOZULMASINI DA İSTEMİORUM VE UYGUN YAŞAMA ORTAMI SAĞLAYABİLECEK BİR AİLE ARAMAKTAYIM..KIZIMIN BÜTÜN AŞILARINI YAPTIRDIM SECERELİ SAFKANDIR VE ÇOK SAĞLIKLIDIR..TUVALET EĞİTİMİNİ VERDİM VE BELLİ BAŞLI KOMUTLARI BİLMEKTEDİR..ZAMANINDA ZEKERİYAKÖYDEN BİR VETERİNER-ÇİFTLİKTEN ALDIM..İSTEYENLERE FOTO YOLAYABİLİRİM..İSTANBUL 05383253831-02164456636 EMRAH 300 YTL

img

massive

18 yıl 6 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabe be izmirden ferhhat ben köpegineze bakabilirim bana [email protected] dan ulaşabilirsin

MERHABA YEŞİM BEN AHMET KÖPEĞİNİN CİNSİNİ ÖĞRENE BİLİRMİYİM YEŞİM BU MESAJIMI DEĞERLENDİRİR VE KARŞILIK YAZARSAN SEVİNİRİM [email protected] [email protected] [email protected] cebim 0544 838 65 81 şimdiden teşekkür ederim iii günler

img

çağtay

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar köpeginizle ilgilieniyorum fakat nerdensiniz? Ayrıca biücret talebiniz waarmı? bana [email protected] dan ulasabılırsınız tşk.

img

darkangel

19 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ