Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

Biri dişi biri erkek muhabbet kuşu sahiplendirme - 2.sayfa

Merhaba.Biri dişi biri erkek iki adet muhabbet kuşumu kuşları çok seven birine vermek istiyorum.Evimizde şu an kedimiz var ve kuşlara zarar vermese de hayvanlar tedirgin oluyor.Bunun olmasını istemediğimden onlara sevgiyle bakacak bir yuva arıyorum.Kafesin kapısını hiç kapatmıyorum.Ama onlar da iki uçup kafese döner ve başka bir yere kesinlikle gitmezler.Kafesi sürekli kapatıp onları mutsuz etmeyecek birine ücretsiz verebilirim.saygılarımla

img

Mugocan

5 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb Kuşlarınızdan erkek olana talibim. Şişlide oturmaktayım daha önce 13 yıl ve 8 yıl baktığımız 2 erkek muhabbetimiz vardı şuanda da alexandr papağanımız var onun yanına arkadaş alabilirim özürlü bi kardeşi sevindirirseniz mutlu olurum

img

Rojda

5 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mrb Kuşlarınızdan erkek olana talibim. Şişlide oturmaktayım daha önce 13 yıl ve 8 yıl baktığımız 2 erkek muhabbetimiz vardı şuanda da alexandr papağanımız var onun yanına arkadaş alabilirim özürlü bi kardeşi sevindirirseniz mutlu olurum [email protected] email adresim

img

Rojda

5 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamun aleyküm ben kuşları çok seviyorum fakat maddi durumum yok bana ulaşabilirsen hediye edermisin?

Merhaba efendim İstanbul Kartal'da oturuyorum mümkünse sahiplenmek isterim kuslarinizi

img

Askimkuscu

3 yıl 11 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ