Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

SATILIK GOLDEN RETRIVER

Erkek, 1 aylık cok acil satılık.Fiyatı 250 YTL fakat fiyattan öte ona severek bakacak birini arıyoruz. Arayın konusalım...

img

secilkara

18 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ticari mesajlarınız için "Köpek İlanları" forumunu kullanınız. Köpek Verenler forumu; çeşitli sebeplerden ötürü köpeğini ücretsiz olarak vermek isteyenler içindir. Mesajınızdaki iletişim bilgileriniz sansürlenmiştir. HepsiEvcil.com

img

hepsievcil

18 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

golden retriever yavrusu arıyorum size nasıl ulasabilirm telefon verebilirseniz çok sevinirm mailim : [email protected]

img

yamurfb

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

secil hanim ben yagmur :) su an lisede okumaktayim ve bi golden yavrusu çok istiyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirm. çok güzel bakarım lütfen bana mailim den teleffonunzu yada mail adresinizi verin konusalim [email protected]

img

yamurfb

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinizle ilgileniyorum veteriner hekimim 05554147527 nolu telden bana ulaşabilirsiniz.tşkler

img

hazel

20 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

secil hanım ben didem.köpeğinizle ilgileniyorum.bende uzun süredir golden arıyorum umarım benim olur ona mükemmel bir şekilde bakacağımdan emin olun adını bile belirledim sevgiler.acele cevap bekliyorum

img

gece_didem

18 yıl 6 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

köpeğinizle ilgileniyorum benim de 4aylık evcimen bi boxerım var iyi anlaşıcaklarına eminim ona çok iyi bakabilicğme inanıyorum size nasıl ulaşabilirim bilmiyorum ama 05432214964benim numaram [email protected] da ulaşabilirsiniz sabırsızlıkla aramanızı bekliyorum

img

aylak

ÖZEL MESAJ

köpeğinizle ilgileniyorum benim de 4aylık evcimen bi boxerım var iyi anlaşıcaklarına eminim ona çok iyi bakabilicğme inanıyorum size nasıl ulaşabilirim bilmiyorum ama 05432214964benim numaram [email protected] da ulaşabilirsiniz sabırsızlıkla aramanızı bekliyorum

img

aylak

ÖZEL MESAJ

konusmak ısterım 05056235869 03123203261

img

btoma

18 yıl 6 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

5 AYLIK DİŞİ GOLDEN YAVRUMA YUVA ARIORUM ÇÜNKÜ ÖĞRENCİ OLDUĞUM İÇİN YETERİ KADAR VAKİT AYIRAMIORUM ONA VE DAHA FAZLA PİSKOLOJİSİNİN BOZULMASINI DA İSTEMİORUM VE UYGUN YAŞAMA ORTAMI SAĞLAYABİLECEK BİR AİLE ARAMAKTAYIM..KIZIMIN BÜTÜN AŞILARINI YAPTIRDIM SECERELİ SAFKANDIR VE ÇOK SAĞLIKLIDIR..TUVALET EĞİTİMİNİ VERDİM VE BELLİ BAŞLI KOMUTLARI BİLMEKTEDİR..ZAMANINDA ZEKERİYAKÖYDEN BİR VETERİNER-ÇİFTLİKTEN ALDIM..İSTEYENLERE FOTO YOLAYABİLİRİM..İSTANBUL 05383253831-02164456636 EMRAH 300 YTL mail:[email protected]

img

massive

18 yıl 6 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ