Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Diğer tatlısu balık türleri

Mesaj Ekle

Tatlı su istakozu

arkadaşlar resim felan var. tanesi 12 mlyon 6 tane var. hepsini alana 60''a veririm. hayırlı günler...

img

barbarıan

18 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm nerede oturuyon bide resimleri [email protected] a gönderebilirmisin?Fiyatta anlasırsak alabilirim.Tabiiki ilk görmem lazım.Saygılar

img

manon1

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mailine yolladım resimleri

img

barbarıan

ÖZEL MESAJ

slmlar barbarian banada resim yollarsan sevinirim bide bu canlılar ciklet balıklarımın arsında yer alabilirmi ?

img

milonga

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Balık çok kücük değilse ve dip yemlemesi yaparsanız yaşar. Herhangi bir sorun olmuyor. resimler için : http://www.villagephotos.com/pubbrowse.asp?folder_id=1488854

img

barbarıan

ÖZEL MESAJ

balık çok küçük olmadığı sürece ve dip yemlemesi yapıldıkça sorun olmuyor. akvaryumu tahliye ediyorum... acele edersen sevinirim. resimler için... http://www.villagephotos.com/pubbrowse.asp?folder_id=1488854

img

barbarıan

ÖZEL MESAJ

arladaşlar bendeki istakoslar 3 -4 cm likte var büyükta var toplam 4 tane kaldi 25 ytl hepsini alirsaniz indirim bendeki benim kendi büyütüügüm hayvanlar benim yavrularim diger arkadaş niye benim sayfamda ilan verdi anlamadim deniz istakosu mudur nedir niye 12 ytl 2 si ne anlamadim dip yemiyle büyüttüysen hayvanlar ete alişmişlar demektir çünkü düp yemi et kurusundan yapilir yosunla büyüttüm [email protected]

bembacimba bana teliniş ve fotolarını mail atarsan çok sevinirim barbariana dedim ama sanırım görmedi formumu :( (ayrıca arkadaşlar bunlar cikletlerin yanında yaşarmı ?)

img

milonga

ÖZEL MESAJ

babarian bana telini ve nerde oturduğunu yazarmısın sanırım senin akvaryum falanda satılıktı...

img

milonga

ÖZEL MESAJ

slm dostum.İlgilendiinicin saol ama iller arası bayagı uzak hemde caydım gibi.tekrar tesekkur ederim.Saygılar

img

manon1

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ