Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

Rotweiler evde bakılır mı?

Arkadaslar, rotweilerlara bayiliyorum resmen fakat evde bakabilirmiyim merak ediyorum.. Bu konuyla iligili arkadaslar yardimci olursa sevinirim...

img

burock

20 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ev dediğin apartmansa bakablirsin benim görüşüm ama komşuların sabırlıysa tabiki müstakil onun için daha ii olcak ama hergün ona egzersizlerle bu açığı kapatabilirsin unutmadan biz kendi egolarımız için köpekleri doğal ortamlarından koparıyoruz.benim eve geç gidip bazen 3 bazen 5 gün köpeğimi dolaştıramadığım bile oluyor.sen bunu yapma bence onu kendi yerime koyduğumda anlıorum hoşçakal

img

rita3

19 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bakılmaz mı heryerde bakılır.Ben evde bakıyorum aslana canavar gibi ama sabır lazım.Bence diğer bütün köpeklerden daha uygun ev yasamına cünkü cok sakin bir köpek.Günde iki kere dısarı cıkar yeter Mükemmel bir köpek.Dünyan değişir alırsan...

img

batis

19 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BEN APARTMANDA OTURUYORUM VE ROT.UM VAR BAKABİLİRSİN FAKAT SABIRLI OLMALISIN KAREKTERİ GEREGİ EVİN SAHİBİ GİBİ DAVRANIYOR:)

img

öğrenci1

19 yıl 3 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 2 arkasim var ROTWELIER besleyen, ikisi de evde besliyorlar, evde bahceleri falan da yok. kopek de gayet saglikli! ama su kopegi niye seviyorsunuz anlamiyorum kii... Genel olarak dunyada Rotwelier`lara ilgi buyuk. ama bana cok itici geliyorlar...Neyse seni ilgilendiren kisma gelelim, su kopek asiri ozgurlugune duskun, bana kalirsa evde beslemek yazik gunah, acik hava bol arazide istedigi gibi hareket etmesi daha uygun. ama booyle bayiliyorsaan, illa ki almak istiyorsan pekala evde de bakabilirsin.Bye

rotweiller evde bakılır.benimde vardı sadece 8 ay bakabildim.7 aylığa kadar eve tualet kaçırcak.hemde bi süs köpeği gibi değil.dana gibi.daha sonra eve gelene saldırcak.sert bi köpek olduğu için annenle oynarken zarar vercek.sora evdeki koltukları yiyicek[HEPSİ DEĞİL)AMA iyi huylarıda var.bak rotları benden ii tanıyan kimse olamaz.msn adresim bile.([email protected])bana burdan ulaş

img

alem_buysa_kral_gokberk

18 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde dünyalar tatlısı henüz 45 günlük bir rott um var henüz 1 haftadır benimle bayılıyorum ona iyiki almışım diyorum hatta aklım nerdeydi bugune kadar bile diyorum tabi konusmak için çok erken daha ama bilemiyorum. benimki şapşal biraz yada inat etti hiçbirşekilde gazeteye yapmıyo tuvaletini hatta odanın kapısını açıncaya kadar tutuyo nerdeyse çatlamak üzereyken yapıyo odaya ama ben daha inatçıyım eşşek gibi öğrenecek odaya yapmayı sanırım en büyük derdimiz tuvalet.Annenin gazabına uğramaktan korkmuyorsan hiç bekleme kap bitane ufaklık ve onu canın kadar sev!!!

img

oglus35

18 yıl 10 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bahçeli bir ev çok daha ii olur istediği zaman dolaşır, tuvalet problemi de olmaz, istediğiniz zaman eve alırsınız.büyük ve özgürlüğüne düşkün köpekler için bahçede ii bir kulube ve uzun bir tasma kayışı ii olur diye düşünüyorum.

img

elmas

19 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bana kalırsa bakamazsın çünkü onlar küçük cinsler gibi evde rahat edeceğini sanmıyorum teras katı felan yok mu evin ? sürekli evde kalacak bir tür değiller bence sıkıntı yaratır... bu kadar olumsuz yaklaştığım için kusura bakma... onunla sürekli ilgilenmiceksin cünkü bir süre sonra sıkılacaksın hatta onu şikayet edecek duruma geleceksin ... bence öle bir cinse evde bakmaya kara vermeden önce bir kere daha düşün derim....

img

charismagenc

18 yıl 9 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaslar bana 3 aylık dısı rotweiller hediye geldi ama bakacak yer yok evım ızın arkası bahcelı ama ordada calarlar dıye korkuyorum bodrum katta sıgınak bosluk bı alan var ışık falan da var sızce orda besleyebılırmıyım havalandırmalı sabah aksam cıkarıp gezdırırım de cevredekılerı rahatsız edermı

img

bonussimo

19 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ