Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

2 ay önce ball piton aldın deri değiştirmedi.sebebini bilen varsa bilgilenbdirsin biri beni - 2.sayfa

ya yılanım deri değiştirmiyo arkadaşlar sebebi ne olabilir.bana biri yardımcı olsun.normalde değiştirmesi gerekmezmi.bu zamana kadar haftada bi sefer besleniyo bu arada.ve haftada bikez yüzdürüyom kendilerini..bilgi versin biri bana lütfen.

img

baykus1018

18 yıl 8 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeşim gvr1923 teşekkür ederim içimi rahatlattın valla.kuralım kardeşim bizde bi klup uyar bana.gerçi bu hafta verdiğim yem biraz büyüktü uycam dediğine fazla büyük vermicem.bide yemek zamanını 1 haftadan 2 haftaya çıkaracam acaba böle daha iyimi olur kardeşim sence.

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ

kardeşim bende aynı şeyler başıma geldiği için biliyorum hemsterı yemediyse yanından al iki üç gün sonra tekrar ver yemezse bir hafta sonra ver birde yemi verirken tetaryumun kapağını kapat başka kokular algılamasın kanadadaki veteriner yazmıştı.hayvan avlanma iç güdüsünü kaybediyormuş günde bir iki saat dışarda sevin sonra tetaryuma koyun kolay kolay dışarı çıkarma sonra çokça çıkardınmı strese giriyormuş.birde utangaç oluyorlarmış iki yaşından önce çiftleşmiyorlarmış haa bu arada benimki dişi seninkisi ne....?

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben hamster atmıyorum kskde kobay fare satan biyer var oradan kobay alıyorum.asilin dediğine göre benimki erkekmiş.aldım zaten fareyi ayrı yerlerde duruyolar şuan bikaçgün sonra vericem belkide haftaya veririm yani.iyice bi acıksın hayvan.yeme isteği doğsun yani..

img

baykus1018

ÖZEL MESAJ