Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Balık Arayanlar

Mesaj Ekle

LEPİSTES YAVRUSU ARANIYOR MİKTAR ÖNEMSİZ

AYNEN YAZDIĞIM GİBİ ARKADAŞLAR FİYAT VERİRSENİZ SEVİNİRİM

img

fma55

19 yıl 1 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende ıstemedıgın kadar var ne kadar olurkı 250 ykr olssun dıyelım [email protected]

img

yolculu66

18 yıl 5 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yavru yok ama istersen damızlık ayırabilirm bana ya msn den ya da mailden ulaş abi ;)

img

cankuto

19 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

elli tanesine 5 milyon veririm sinan cığım ilgilenirsen ist bayrampaşa dayım

img

fma55

ÖZEL MESAJ

Merhaba, sinan kardeş senin yer neresi ayrıca başka calı doğuran yavrusu varmı?.. ve varsa onlara ne kadar istyorsun?..

img

ffkarakaser

19 yıl 4 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

CANKUT SLM DAMIZLIK LAZIM ŞUAN .TANE KAÇTAN VERECEKSİN 20 ADET LAZIM .AYRICA DİŞİ PRENSES DE LAZIM 10 ADET UFAK 5 CM CİVARI ELİNDE OLANLAR LÜTFEN FİYAT YAZSINLAR.İST DIŞI İSTEMİYORUM

img

fma55

ÖZEL MESAJ

arkadaşım merhaba elimde satış boyu lepistesler ve aradığın boylarda prensesler ve bir çok balık çeşiti bulunmakta ben ankaradayım üretim yapıyorum.0536 775 74 42 den ulaşabilirsin.hayırlı ve bol balıklı günler.

img

flowerx

18 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bendede lepistest yavrusu var sana 20 tane verebilirim istersen bi dişi bi erkek de verebilirim hem doğururlar zaten bi doğuruşlarında 20 tane falan doğuruyolar. ücretini sen karar ver. msn adresim [email protected] byeee

img

simgoş

18 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm bende lepistest yavruları var hemde daha çok küçükler. sana 20 tane verebilirim tanesi 300 binden olabilir istersen bide onların yanında bi dişi bide erkek veririrm. bu arada ben izmirdeyim... sen nerdesin???

img

simgoş

18 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ilanlarınızı ancak gördüm yanlız hala arıyorum yavruları ufak boy lazım bana yeni çıkmış 1 haftalıklar lazım.2ve 3 haftalıkta olur acil bekliyorum ama arkadaşlar fiyatları makul yazalım lütfen 100 ykr dan 100 tane alırım mesela.

img

fma55

ÖZEL MESAJ