Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Sandboa

Arkadaşlar yavru Sandboamı satıyorum 25 cm ilgilenen arkadaşlara duyrulur. Ahmet Sait Tlf:0505 435 31 18

img

ahsabor

18 yıl 9 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadasım daha once satmayı dusunseydin kesin alırdım ama simdi olmaz fiat ne dusunuosun belki bilirisin cok aradım bu yılanı bulamadım vazgectim sora

Mercan Shark biliyorum bu yılanı çok aramıştın ama o zaman satmayı düşünmüyordum ama şu an maddi sıkıntıdan dolayı satıyorum fiatı 150 $ diye düşünüyorum yılan gerçekten çok güzel desenleri mükemmel istersen sana fotolarını yollarım

img

ahsabor

ÖZEL MESAJ

ya aslında cok isterim almayı ama bende cok sıkıntı cekiorum yılanla kedimin arası biraz bozuk oyuzden bende satmak zorundayım zaten bu yılanın sandboanın renkleri desenlerini n kotu olmasını dusunemem tam anlamıyla muhtesem bir hayvan herkese tavsiye ederim

ilgine teşekkürler Mercan Shark inşallah yılan senin gibi ona iyi bakabilecek birisine satılır

img

ahsabor

ÖZEL MESAJ

ilgine teşekkürler Mercan Shark inşallah yılan senin gibi ona iyi bakabilecek birisine satılır

img

ahsabor

ÖZEL MESAJ

Fotoğraflar

img

ahsabor

ÖZEL MESAJ

ahsabor arkadasım ben almayı düsünebilirim. Daha önce hic bakmadım bir yılana ama cok istekliyim ve sabırlıyım. Yalnız beni bilgilendirmen gerekiyor nasıl bakılır, ne gerekir; hayvanın huyu suyu nedir bilmiyorum hic. Her ne kadar arastırmıs olsam da bikaç sayfa, bir bilenin yol göstermesi olmadan olmaz. Haberleselim, ben ankarada oturuyorum. Haydi simdiden gecmis olsun.

img

mt7juans

18 yıl 3 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım msn de görüşelim [email protected]

img

ahsabor

ÖZEL MESAJ

meraba ahsabor...bnde yılan almayı dusunuyorum...fakat yılan besleme konusunda deneyimsizim...bna yardım edebilrsn analasabilrz...

img

sguitarist

18 yıl 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ