Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

Mesela ben köpeğimle gezerken genellikle bu tür diyalogları yaşarız.(D=Diğer insan ___B=Ben)

D-ısırır mı?

B-Hayır.

D-sen buna köpek mi diyosun?

B-ewet ne olmus?

D-benim dobermanı getireyimde bunu döver(köpeği olmadıgı halde)

B-alla alla ben köpeğimi saldırsın diye beslemiyorum.sevdiğim için besliyorum.

D-o zaman yalavış olur ama köpek.

B-kardesim git işine tamam ya alla alla

En sinir oldugum diyaloglardan birisi işte.

Arkadaslar niye kimse bişeyler yazmıyo buraya???

heheh.Hoşuma gitti bende yazıyım bu arada bunumu köpekten saymıyolar.Bi hırlatda akılları başlarına gelsin ezgi:) bende özentilik yapıyım ve b-d kullanıyım:) benim köpeğim doberman bu arada D:yanından geçsek bişi yaparmı? B:yok yok bişicik yapmaz D:ama doberman bu! B:Dobermanlar köpek diilmi? D:ama olsun siz bun dışarı çıkarmayın! B:(hanımefendi yada beyefendi)sizene ki D:ne demek sizene bizde burada yaşıyoruz! VE BU ARADA BEN SİNİRLENİRİM VEEE DEVREYE BRUCE YANİ KÖPEĞİM GEÇER(TASMASI AÇILIR) B:bruce nooluyo olum?? bruce:hırrrrrrrr:D D:evladım naapıyosun ve bir çığlık sesi bruce hav hav hav vede hav hav ve arkadan ufak bir koşma:D B:afferin benim oğluşuma bruce ödülünü alır ve biter... bu anlattığım şaka diil kafadan uydurmada diil her allahın günü yaşıyorum neredeyse ama bi tanecik oğluşum kendi işini kendi hallediyor:D aslında kulaklarıda dik diil ve 6 aylık ama millet niyese acayip tırsıyo.

benim köpeğimde acayip uysal bişeydir kimseye bişey yapmaz ama beni korur tabikide.hırlama fln olunca insanlar kaçıp gidiyolar hemen :)) senin köpeğinin fotosunu gördüm.çok seker bişeymiş.

artık daha büyük şimdi pekde şirin diil o yüzden artık ;)kulakları dik olsa düşünemiyorum bile:D

özellikle küçükk çocuklar şilam`ın kuyruğunu çekmeye fln çalışıolar diorum canı acır köpeğin diorum anlamıolar;)) bi de klasik ısırır mı sorusu.....deli edio bni..ısırır ısırır...;)))

img

şilacık

19 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

anne: bak oglum kopek cocuk: nerde? anne: bak orda cocuk: o kopek degil anne hav hav ben:)))))))))))

img

bruceulku

18 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bu benim basima gelmedi, arkadaslarima soylendigini cok duydum; Boyle itleri besleyeceginize gidinde bir fakiri doyurun, olduu canim, sen gdip niye yapmiyorsun, benim hic olmadi bir hayvana yararim oluyor kaz kafali hayvan dusmani, insanliktan nasip almamis cahil(kazlarinda gunahi neyse). Abi boyle insanlari aninda girtlaklamak geliyor icimden ya? onun amaci icindeki kotulugu disa vurmak ama, git kardesim isine ya, git agaclami konuscan kiminle konusacaksan konus. Buda sevgili kayinvalidemin, benim kopek aldigimi ogrendigindeki tepkisi; iyi iyi, hevesinizi alin kurtulun bundan; olduu canim, sana soracaktim ne yapacagimi, sanki evdeki cop torbasini atiyoruz.Aslinda icinde kaldi soyleyemedi ama, a kizim bunu alacagina bir cocuk doguraydinda bir ise yarardin diyecekti, neyse henuz soylemedi ama bekliyoruz. Ben amerikada yasiyorum, ve burda yasayanlarin yazdigi bir forumda boxer`larla ilgili bir soru soruyorum, ayni kasabada yasadigimizi bildigim hilkat garibesi bana cevap yetistiriyor, sanki ben ona, gunahmi diye sormusum; kopek beslemek dinen caiz degildir; sanada olur, seyhulislam hazretleri Ben onu bunu bilmem, arkadaslar sozum meclisten disari, zaten sevmeseniz surda olmazsiniz ama biz turkler neden bu kadar hayvan dusmaniyiz, varmi bunun bir antropolojik aciklamasi?

img

barnie

18 yıl 3 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şimdi tepki toplamak istemem ama şimiki çocuklar diil ama hani ondan 20 sene öncekilerdende az da olsa var;).çoğu sevgi görmeden büyüyo doğurup doğurup sokağa atılıyolar o zamanın çocukları.O yüzden kendi sevgi görmemiş hayvana nasıl sevgi göstersin.YALAMI???