Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR - 6.sayfa

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

bende köpeklerimle parkta gezerken duyduğum sacmalıklardan birisini yazayım.köpişlerimin birisi 15 aylık ingiliz seteri diğeri daha cok kücük olan rott yavrusu.aralarındaki farktı düşünün. (yanında köpeği olan bir arkadas) D:aaa ne şirin köpekler. B:evt bütün köpekler öyledir. D:şu küçük olan yavrusu mu ? B: köpeklere dikkatle bakarsanız anlarsınız yavrusu olup olmadığını. bu kadar sacma bi soru olabilirmi sizce?

img

hollyghost

17 yıl 1 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sürüngenci gençlik ,çookk komiksim moralim bozuktu yerine geldi ezgi sanada saol böle bir başlık yaptığın için..

arkadaşımın köpeği(avusturalya terrier) arkadaşımla ben b.bugün ben gezdirebilir miyim nolur a.iyi bari gezdiriyom b.yoruldum bankta oturuyorum. yanıma gelen kız=slm b.slm kız=ay çok tatlı havlıyyor mu ? b.(içimden yok kişniyor):)ewt ama az kız. ikinci defa ne kadar tatlı b.ayy ayy(mantıksız bir soru) kızın annesi= ay bitlidir yürü yavru halbuki aşıları tam.. bazı insanlar çok şeyler:)anladınız..

selam, benimde 9 aylık dısı bır cocker spanıelım var bır gun parka dolasırken kucuk bır cocuk yanıma geldı adını sordu ogrendıkten sonra bastı kahkahayı opettenmı aldın ablaaaa dıye bu arada kızımın adı peluş :)

img

pelush

17 yıl 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim de bir bobtail`im var onun yüzünden sokakta rtık rahat yürüyemiyoruz, 10 kişiden 9`u bunun cinsi nedir diye durduruyo,soranlar yine daha zekileri digerlerini duyunca içimden kopuyorum insanlarımızın ukalalığına ve cahilliğine,mesela "aa bak beethoven" ,"yok abi 4 numara kaniş o" ya da daha beteri "anaaa panda ayısına benziyooo", "gıcı başı nire bu hayvanın?" gibi yaran laflar duymadan ilerlemek sokakta mümkün değil.

img

nozsahin

16 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

- aaaa rotfaydır dimi bu b: hı hı - nıe kuyrugunu kestırmedın b: cnm istemedi - aaa olurmu gec olmadan kestır b: sanane ya kestırmek istemıorm (bu kuyruk olayını cok kes duyuyorum mıllete batıyo sankı kestırmıorum varmı:)) _________________________________________________ - ısırırmı?(eger orta yaşlarda biri sorarsa) b: yok teyze/amca daha yavru gormuyomusun - ısırırmı?(eger genc kesim soruosa) b: yok bizimki direk yutuyo ______________________________________________________ - aaa kopek b: ciddimisin?:) - terbiyesiz b: :D:D:D:D(o ara gülmekten ölüyorum:) ______________________________________________________ 2 genç yaslarda erkek once aralarındaa - anaaaaa kopege bak lan mehmet - hee gordum rotfaydır o bızım komsuda var canavr onlar - olum kucuk bu ne canavarı - lan sen ole durduguna bakma esek kadar oluo onlar (sonra bana dönüp) - şşşş kız beslıcek baska kopek bulamadınmı? b: yok ellerınde bı tek bu varmış allahım ya - lan buguyunce yer o seni katıl kopek onlar b:(o sırada golge hırladı) - mehmett kac olum kac yıcek bızı (allahım ya kucucuk kopek hıc mantıkta yok ınsanlarda daha dıslerı tam cıkmamıs ısıramıo bıle senı yer sımdı) bunlar sadece vet. giderken ve 1 kerede pazar günü pikniğe giderken olan seyler bıde dolastırmaya baslayınca buyuk ihtimal sinirden delırtcekler

img

dream_dog

16 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENDEDE BİR PAPİLLON VAR KÜÇÜCÜK BİŞİ ONA YAPTIKLARINI DUYSA D:KIZIM GEL BURAYA (KÜÇÜK KIZ ISRARLA KEDİ GİBİ KÖPEĞİ SEVMEYE ÇAKISIR) D:KIZIM GEL(DER VE KOCAMA PAPATATESİ KÖPEĞİMİN KAFASINA İNDİRİR) B:TEYZECİĞİM NE YAPIYORSUNUZ YA KÜÇÜCÜK KÖPEĞE D:SENDE KÖPEĞİNE SAHİP ÇIK B:YA TEYZE KÖPEK SİZE BİŞE Mİ YAPTI ALAHALLAH YİA (SONRA GİTTİ TEZE KÖPEK DAHA 2 3 GÜN KENDİNE GELEMEDİ

img

papillon1

16 yıl 9 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

buyrun bir yazıda benden, pitbull cinsi çok sosyal ve full eğitimli ve asla asla saldırmanın ısırmanın ne olduğunu bilmeyen köpeğimle gezeriken, B ben K kız ben köpeğimle sahilden parka doğru yürüyorum ve karşıdan bir goldenretriwer cinsi köpeği olan bir kız gelir, K aa bişi yapmaz dimi B yoo durupdururken nie bişi yapsın K hee ben bunu O katil köpeklere benzettimde kusura bakmayın B katil ? nasıl yani ( bu aradada köpekler oynar tabi) K hani bu pitboll cinsi köpekler varya O sandımda B yok merak etmeyin bişi yapmaz ( bu arada parka varırız) K ben bu parkta köpeğimi salıyom oynuyo sizde salın isterseniz merak etmeyin benimki bişii yapmaz -)))) B tabi bende bu parka gelip salıyodum zaten köpeklerimiz biraz oynasınlar bari K köpeğiniz kaç yaşında ? B 1.5 yaşında sizinki ? K aaa ne tesadüf benimkide, çok güzel ve akıllı bir köpeğiniz var, bu arada cinsini sormayı unuttum ? B teşekkür ederim çok akıllıdır benim kızım, cinsi amerikan staffortshire terier K heee negüzelmiş, bu pitbullara akıl erdiremiyorum nekadar vahşi ve saldırgan oluyolar eğitimini verince sizinki gibi olması imkansız heralde B -))))))))))))))) N neden güldünüz ? B benim köpeğimde bir pitbul hanfendi ama gördüğünüz gibi bir goldendan farkı yok K NEEEEEE PİTBULMUUUU???????????????????????!!!!!!!! K tarçın çabuk buraya gel oğlum ölmek üzeresin çabuk gel O bir pitbull çabuk kaç yanıma.......................... der ve bağıra bağıra köpeğiyle birlikte kaçar, O kızın bağıra bağıra kaçmasının sebebi, pitbull cinsi köpeğin canavar olduğu değil onu canavar hale getiren sahiplerdir.....................

klasik bir dialog -ay ne şeker şeysin sennn. ısırır mı bu yaa -yok yok ısırmaz bir başka dialog daha çocuk köpeğe doğru yaklaşıyo annesi: -hadi sev annecim çocuk: ingaaaaaaaaa başka bir dialog -ayyy lütfen o iti buraya getirmeyin çok korkarım beennnn diğer bir dialog -ayyy canımmm adı ne bunun? -... -ay yerim ben senin cinsin ne senin bakiiimm -.... ay tatlı şey seniii benim de senin gibi bi köpeğim vardı ama onun cinsi başkaydıııı ayy köpeğimle gezerken bu dialogları duymaktan bıktım artık yakında kusçammm

img

isirmazisirmaz

16 yıl 8 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşlar d anneee b anne değil köpek yavrum d bişey yaparmı b yok yapmaz yavru daha d bu yavru ise büyüğü nasıl acaba b köek rootweiller ya ondan diyolar