Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEĞİNİZİ GEZDİRİRKEN DUYDUĞUNUZ SAÇMALIKLAR - 5.sayfa

Arkadaşlar köpeğinizi gezdirirken duydugunuz sacmalıkları yazarsanız bence eglenceli olur.bakalım kimin başına ne gelmiş :)

kalsık soru:ısırır mı? benim yanıtlarım:dene bakalım, öğreniriz/o ısırmaz ben ısırırım/ısırmaz ama tırmalar/nıye ısırsın kı?köpek mi o?/tut oğlum ve devamında hırlamalar ve diş göstermeler. benim en gıcık olduğum şey kokoş kızların sevmeye gelip `Seviyim mi?` diye sorması. kızın kokoşluğuna bağlı olarak benim verdiğim yanıtlar: sevme/ sessizce `Tut oğlum` komutu/ o seni sevmedi; sokma elini ısırır şimdi/aşıları eksik ama ben baştan uyarıyım/ısırır dikkat et vs.

img

cathy

17 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Yeni aldığımız televizyonu kurmaya gelen servis görevlisi ile dün akşam yaşadığımız maceramız... O. Abi cinsi ne bunun ne kadar güzelmiş? B. Labrador O. Yok abi onu sormadım dişi mi erkek mi? B. (Hey allahım) dişi O. Abi kaça aldın bunu? B. ... YTL O. Kaç tane doğuruyormuş bunlar? B. 6-8 civarında O. Vaaay abi desene bu doğurunca voliyi vurdun... Adam işin direkt olarak ticari yönüne bakıyor yaaa :D, bi an kendimi şey gibi hissettim :)

img

koyu

18 yıl 3 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kokoş kız:ay,çok şirin ısırır mı? ben:(derin bir nefes) her şeyin bir ilki vardır. (ayağımla oğlumu ittiririm ki o da sinirlenir hırlar.) Kokoş kız: ay ay ay!

img

cathy

17 yıl 11 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

birinci klasık soru -ısırırmı? ikinci: -kac yasında bu -sevebilirmiyim - aaaa köpekkk.. her dolsmaya cıktıgımda bunları mutlaka duyuyorum telofonla konusan bir abi. aa köpek mucuk mucuk telefondaki arkadasına yok oğlum sana öpücük gondermiyom kopek sewiyom cok mesgulum ya oglum birazdan solersin köpek gordugum yok zaten bari bunu sewiyim:. seni bekletiyom sonra accam bye.. ay mucuk ta mucuk mucuk ta mucuk lucky hadi oglum gidelim - benim rex i getirirsem bunu yer parcalar -iyi günler.. abla ısırırmı ewt haa o zaman sewmiyim bari yaslı bir adam kopegin cok şirinmiş saolun 5 yasında bir terier dimi yooo 3 aylık bir cocker hadi be sen yanlıs biliyorsun bücür

kopeım terıer tasması elımde bı kadın aaaa sunun tasmasını sıkı tutsana ne bıcım kopek gezdırıyosun?köpeım kedıden korkuyo cogu zaman, embesıl sey köpek dusmanı

ezgi cok güzel düsünmüssün.seni tebrik ederim.benimde 2 yasında bir goldenretriever köpegim var.golden ların ne kadar sevecen ve uysal olduklarını da belirtmeme gerek yok sanırım.ama buna ragmen köpek cahilleri ile yasadıgım bir sürü komik olay var.bunlardan bir kacını bende yazmak istiyorum.birgün esimle parktayız köpegimiz (İSMİ BADEM) srbest dolasıyor.byanın biri uzaktan tutsanıza su köpeginizi der.bizde hemen yanımıza cagırdık bademi ve geldi o arada tasmasından tuttuk kadın gecerken ama sıkı tutun ya ısırırsa.biz yok yok ısırmaz dedik.o aynen sunu dedi AMA AGZI ACIK KÖPEGİN.biz ne diyecegimizi sasırdık. Bir keresindede deniz kenarındayız ve badem cok sevdigi denize girdi ve yüzüyor.adamın biri aa köpek yüzüyor sizmi ögrettiniz yüzmeyi? demezmi.tabi biz aynen sunu dedik yok yok biz ögretmedik kurs aldırdık...

img

suat1

17 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bir köpek düsmanı ile gecen dialog. köpegimiz bademle yürüyüsteyiz .bir adam yanımızdan gecerken baglasanıza sunu der.bizde o zararsız bir cinstir asla bir sey yapmaz deriz.adama aynen sunu der bu hayvanı ne diye sehirde insanların arasında dolastırıyorsunuzki?gidin dagda dolastırın! bizde o bir evcil hayvan ancak insanlarla beraber sehirde yasayabilir.ama siz eger isterseniz sizin gibi vahsi hayvanlarla dagda yasayabilirsiniz dedik. bir keresindede gene parkta dolasıyoruz goldenla bu sefer kadının biri yine aynen cıglık cıglıga ay köpek diye bagırmaya basladı.bu arada güvenlik görevlisi bize aman bayan köpekten korktu cok lütfen serbest bırakmayın dedi.bende dedimki bizim köpegimiz cins olarak zaten zararsız bir irk.bu yüzden korkmasına gerek yokki.üstelik onunda parkta dolasmaya kosmaya hakkı var dedik.kadın ne münasebet ya ben köpeklerden nefret ederim ve korkarım dedi.bende bu sefr aynen sunu dedim bizim köpegimiz sizden korkmuyor o zaman bence siz gidip bir pisikologla görüsüp köpek fobinizi yenin dedik.bu sizin sorununuz dedik..

img

suat1

17 yıl 5 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

-aa köpek...havlıyor mu bu? -hayır miyavlıyor -ne?? -yok birşey iyi günler

img

maine

17 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim en sinir olduğum durum çocuklar köpeğimi sevmek isterken anne babalarının engellemesi ç:çocuk,v:veli,b:ben ç:anne bak köpek v:ısırır elleme sakın b:yok ısırmaz canım yalar çocuk sevmeye çalışır benim kızım da yalamak için uzanır ve anne/baba hemen v:sevme dedim bir ısırsın da görürsün b:hayır ısırmaz dedim ya sevebilir sadece yalar veli hala ısırır die ısrar etmekte çocuğunu uzaklaştırmaya çalışmakta iken ben en sonunda b:istersen kucağıma alıp tutayım da sen de söyle sırtını sev bak başını uzak tutuyorum korkma o sadece yalamaya çalıştığı için yüzünü sana doğru uzatıyo vb. ç:şurdan mı seveyim ... v:ısırır elleme diyorum sana hay ben böyle anne babanın kendileri korkuyorlar diye illa çocuklarını da köpek korkusu ile yetiştirecekler sonra onlar gibi insanlar yüzünden sokakta gezemiyoruz köpeğim de bidicik kadar kediden bile küçük herkese kuyruk sallayan yalaka bişey

img

hnur

17 yıl 10 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BOXERIMLA YOLDA GEZERKEN; -AA PİTBOOLL DİMİ BU BENDE BESLEDİM ÇOK GÜZEL KÖPEK BUNLAR. -EWET ABİ PİTBOL. -BENDEDE VARDIDA ŞÖYLEYDİDE BÖYLEYDİDE 2 SAAT MUHABBET... SONRA: -AMA BUNDA Bİ KIRMALIK VAR ORJİNALİNİN KULAKLARI SİVRİ OLUR. -EVET ABİ BU KIRMA PİNÇERLE ST. BERNARD KIRMASI. -HA EWET ANLADIM BEN ZATEN KIRMA OLDUĞUNU. BELLİ ZATEN.... -ÇÜNKÜ BENİMKİ BÖLE DİİLDİ...

img

jokerstyle

18 yıl 7 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ