Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KEDİM SUYU KABINDAN İÇMİYOR!

Slm arkadaşlar.kedim suyu kabından içmiyor,musluktan içiyor.musluğu açıyorum kedim ağzını musluğa ağzını dayıyor ve suyu öyle içiyor.sizce bu normal mı kafam çok karışık.

img

ozolo

18 yıl 3 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Benimde öyle bir problemim var kedim tuvalette yerlerdeki suyu yalıyor

img

catmaniac

18 yıl 3 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bence bunu bütüün kediler yapıyor sanırım hoşlanıyorlar.) benimki daha kötü gelip benim bardağımdan içiyor:)

img

gmz

18 yıl 4 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kedilerin yemek ve su kaplarının tuvaletlerini yaptıkları kumdan uzak olması lazım..... Çünkü kediler malum titiz hayvanlar... bir de suyunu sık sık tazelemeye çalışın..... kolay gelsin.....

img

jales

19 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sushimde de var ayni problem ya! korkuyorum bobreklerine bisey olcak die. calisiyorum butun gun aklim evde kaliyo. bi de acik biraksam da muslugu ben yokken, karanlikken icmiyo beni bekliyo. her sbh icmedigi halde yikiyorum kabini, plastik oldugu icinmi sevmiyo acaba die herseyi denedim yine de vazgeciremedim. nolur nsl vazgecircegimiz konusunda yardim edin.

img

derenk

19 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim toplam 5 kedim oldu ve inanın hepside musluktan içmeye bayılırlardı.korkmayın endişe edilicek bir durum yok.

img

pamukvepamuk

18 yıl 1 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bırakın istedikleri yerden içsinler benim 4 kedim oldu hepsi tabağından içiolardı ama su beklemediği sürece tabe eğer beklemişse içmiolardı hele bi tanesi 1saat bile beklemişse içmezdi onun için bende ewde yalnız kalacağı zamanlarda musluğu biraz açık bırakıordum oda beklemiş suyu içmediği için musluktan içiordu ama tabağada alıştır cam tabakta we beklememiş olsun içer belki... Benim bardağımdan süt içmeyede bayılıolar bence paylaşmayı sewiolar :))

benim kedimde çeşmeden içmeye bayılıyor bazen kafasın bardağıma daldırmış olarakta yakalıyorum eğlence arıyorlar sanırım :)

img

tiny_

18 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimki nerde su bulursa oradan içiyo en çok sevdiği musluktan akan suyu içmek bırakında istediklerini yapsınlar hayvanlar zaten bütün gün evde sıkılıyolar tabii:)bide sineklerin peşinde bütün gün onları kovalıyo ve acı son bir bakıyorum etrafta bir sürü sinek ölüsü onları öldürüyo:)

img

ync

18 yıl 6 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşlar;benim kedimin de (2 yaşında iran)su kabıyla şöyle bi problemi var ki; Su kabına patisini sokup tüm odayı su kabıyla geziyor,ve her yeri su içinde bırakıyor,sonra suyu içiyor.Neden yaptığını anlamıyorum.Su kabının yerini değiştirdim,hatta odasını bile değiştirdim bişey değişmedi.Yine içmeden önce patisiyle odada su kabına daire çizdirip sonra başladığı yere dönüp öyle içiyor. Neden yapıyor olabilir bi fikriniz var mı?

img

darken

18 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ