Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

YAVRUYU DIŞARI ATTI YARDIM EDİN - 2.sayfa

Merhaba Yavrulardan ikincisi bugün yumurtadan çıktı. Ancak dişi kuşum şirin yavrunun birini dışarı atmıştı. Yavru hala yaşıyordu biz de alıp geri yuvaya koyduk. Doğru mu yaptık bilmiyorum. Yuvadan atmadan yarım saat kadar önce dişi ile erkek çok kötü bir kavga yapmışlardı zor ayırdık. Yuvadan yavruyu attıktan sonra da erkeği ayrı bir kafese koydum. Dişi erkeği kıskandığı için yuvadan atmış olabilir mi? Çünkü hiç anlaşamıyorlar bugünlerde. -Erkeği ayırdığım için iyi yapmış mıyım? -Dişi kuş yavrulara yeterli olur mu? -Tekrar yuvadan atarsa ne yapayım? -Benim beslemem gerekir mi? Yardım edin lütfen.... Teşekkürler...

img

gündüzbeyli

18 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi günler benim kusarım ik yavrularını hepsi öldü 1 ay sonra tekrar yumurtladı 5 tane 2 si cıktı 1 gene öldü erkek kus sürekli disiyle ciflesmek istiyor disi de sürekli yavruların üzerinde yattı İcin olmuyor bu aksam da erkek kusun yavruyu yuvadan atmak istedini gördüm ben de ayırdım bide disi kutuyu bırakmıyor ben de kücük bi gaba mamasını koyup kutuya koyuyorum busekılde yapıyorum sizce nasıl

img

Hamdi5252

2 yıl 5 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ