Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Hamster

Mesaj Ekle

isimler - 10.sayfa

arkadaşlar diğer forumların çoğunda görüyorum hep bu konuyu,herkes buraya kobayının ya da hamsterının adını yazsın,yeni isimler bulmuş oluruz...benim kobayımın adı cholito :)

img

kobay

19 yıl 3 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benimde bu 5, hamsterim vazgecemiyorum bu tatlı şeylerden yaaa..adı ``şemsi`` ama biz basen ona şems de diyoruss:)))

img

tuti83

17 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benimde hamsterımın adı nuri ama ben hep oğlum nuri diye sesleniyom acayip şirin :))

img

lilays

17 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

daha yeni aldım ben 3 gün falan oldu daha çok küçük ve çok tatlı benim gibi bi aceminin elinde ölmezse sizlerden aldığım yardımlarla sayesinde olucak... adı FINDIK =)

img

romeo911

17 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yeni bir hamster aldım ama bir türlü isim bulamıyorum arkadaşımdan kapşon önerisi geldi ama sizde yardımcı olursanız sevinirm :D

img

nilangel

16 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

BENİM İKİ GONZİŞİM VAR 1.GÖZLERİ BONCUK GİBİ OLDUĞU İÇİN BONCUK 2. İSE ÇOK ŞİŞMAN OLDUĞU İÇİN TOMBİK

cabbar benim hamsterımın adı :D kahverengi beyaz karışık çok hoç bir rengi var.çok sevimli ve onu çok seviyorum...

img

furcht

16 yıl 11 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bnm hamster`ımın adı ; RUFUS =))

img

diloyz

16 yıl 10 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benım gonsalesımın ısmı en guzelı adı: HAMS :P

img

minikhams

16 yıl 10 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamster ımın bıyıkları çok güseldi bende BIYIKSI adını koydum ama artık aramızdan ayrıldı seni çok özledim bıyıksı bide evde tek başına 3 filmindeki kobayın adı doris ti ama BIYIKSI daha güzel :D

img

evanescance777

16 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim hamsterımın adı pandispanya:)))

img

kucuk_kurbaa

16 yıl 10 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ