Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Yardım Lütfen - 2.sayfa

merhaba arkadaşlar 110 cm coluber caspius aldım 15 gündür yemek yemiyor ne vermemi tavsiye edersiniz? teraryumun düzenlenmesi konusunda da tavsiyeye ihtiyacım var teşekkürler...

img

sata

17 yıl 11 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm vipera teraryumu florensan aydınlatıyo ışığın yeterli olduğunu düşünüyorum ama dünden beri yılanın gözlerinde buhulanma var bunun deri değiştirmeyle diil stresle ilgili olduğunu düşünüyorum sen ne dersin?söylediğin besleme metodunuda deniycem oda olmazsa gelicek haftasonu bana çorlu yolu göründü herifin hayatını riske sokmak istemiyorum.bundan sonraki adımım ciddi bi teraryum kurup doğru yılan seçmek olucak,düş artık yakamdan demezsen bu konudada yardım istiycem senden şimdiden teşekkürler saygılar

img

sata

ÖZEL MESAJ

adamım gözlerindeki buğulanma eğer gittikçe artarsa bu hayvanın deri değiştirmek üzere olduğunu gösterir ki bu durumda beslenmemesi normaldir. yılanlar deri değiştirm zamanında beslenmezler. bu renk değiştirme artar artık gözler iyice beyaz gri bir renk alır ve sonra bir gün bu renk kaybolur ve deri daha son ra atılır. eğer bunlar yaşanırsa hayvanın yemek yememesi noprmal karşılanır. ne demek adamım hiç sıkılmam zevkle yardım ederim. sen sor yeterki. yanlız ben değil diğer akadaşlarda yardımcı olacaklardır. saygılarımla vipera

img

vipera

19 yıl 10 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam vipera ben bu arkadaşa gelicek hafta sonuna kadar zaman verdim deri mi değiştirir yemek mi yer kendi bilir hiç rahatsız etmiycem içeri bi hamster yavrusu bıraktım takılsınlar bakalım buarada yeni teraryumu kurmak istiyorum istanbulda bana örnek olabilicek teraryum nasıl bulabilirim? bukonuda bana yol gösterebilicek arkadaşımız var mı?caspiusla ilgili gelişmeleri bildiricem sağlıcakla

img

sata

ÖZEL MESAJ

slm herkese,vipera haklıymışsın dün yılan deri değiştirdi ama hamster yavrusuyla hala ilgilenmiyo içeri bide kertenkele bıraktım

img

sata

ÖZEL MESAJ