Hepsievcil

Kuş Forumları > Güvercinler

Mesaj Ekle

FIYATLAR

ARKADASLAR GUVERCINLER ICIN 70-80 MİLYAR EDENLER VAR DENIYOR BU DOGRUMU BENI AYDINLATIRSANIZ SEVINIRIM [email protected]

img

captain_yunus

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bilgisi olan yok mu??

img

captain_yunus

18 yıl 8 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba arkadaşım biraz abartmışlar ama 3 5 milyar eden basık tepe kafadan kırmızı miskiler var mesela.ama bu kuşların dışında 5 milyarı bulacak kuş şuan yok piyasada.Birde şöyle bişey var onlar o paraları ister ama kimse vermez sonuçta dedikleri paranın %10`nuna razıdır çoğu:)saygılar.

Ben yıllardır kuş beslerim kuşculuk piyasında her zaman aktifimdir.70-80 milyarşlık kuş hiç görmedim duymadım da ben görüp duymamışsam demek ki yok ancak 12 milyara satılan bir miske erkeğe şayit oldum kuşu Adıyaman dan biri aldı aldığı yer Konya Karaman da yapılan mezat yeriydi.zoo kardeşime gelince işin içinde fazla değilsin herhalde 5 milyara her yerde kuş alınıp satılıyor bilgine

img

ahmetkomutan

17 yıl 7 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

ozazmn piyasa dolaşın görun arkadaşlar bizim yantarafta bi arkadaş var 1 tane sabunı ayna kuyruk kuşuna 4 daire istiyor ve bunun yavrularının 1 tanesınıde sattı ve sadece oyun kuşuydu isteyen varsa 4 daire karşılığı alabbılır saygılar

img

mrfelix

17 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaslar bayağı bı abartılmıs 10 mılyara kadar olanını gordukte bukadarda cok abartılı saten o fıyatı ısteyen kusunu satmak ıstemıyodur

img

xxhelboyxx

17 yıl 1 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

o paraları onlara verenlerın ben aklından zaten şüphe ederım. para çok derse verır der gıbı duydum sızı gıdın en pahalı 50-100 e alın kusu taklacıysa oda taklacı hatta tıpa tıp aynı 10 mılayrlık kus takla atarken donup aynı anda tango mu yapıyor sankı çok paranız varsa hayır yapın (bunu 3-5-10 ve ustu paraları verenlere dıyorum ) tabı mıllette para b.. gıbı ne yapacagını şaşırıyor.

img

smyrnapc

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ben ilk defa güvercin beslemeye başladım o nedenle kuş mezatlarına uğruyorum, mualesef internet ortamında 500 ile 1500 ytl arasında istenen kuşlar mezatlarda en fazla o rakamların yüzde onuna alıcı buluyor. Satıcı arkadaşlar lütfen biraz insaflı olalım ve alışverişimizi buradan yapalım birbirimizi o izbe yerlere gitmek zorunda bırakmayalım.

img

kartalli

18 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sana aynen katılıyorum arkadasım burda hiç acıma insaf yok nasıl olsa bın kısı gorse bırı alır mantıgındalar.

img

smyrnapc

17 yıl 3 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben antalyada kuş besliyorum. burada 3 4 saat uçabilen güzel oyunlu humey /ayna kuyruk çakmaklı/çizgisiz açık/belden ayna kuyruk ve birçok kuşlar 30 40 50 ytl. satılıyor

img

tahaa

17 yıl 1 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ