Hepsievcil

Kuş Forumları > Sakalar, bülbüller ve ispinozlar

Mesaj Ekle

iyi bir florya nasıl olmalı rengi otüşü vs - 2.sayfa

arkadaşlar bukonuda vılgısı olan varmı? ankarada florya beslenıyor ama meraklısı istanbuldaki kadar cok degıl sanırım ben bir ikikez besledim ve bıraktım cok zor evcilleşiyor ve de sadece baharda bıraz ötüyor. formda necdet 1 bey sureklı oter yazmıs ama sanırım bu dogru degil. birde saka gibi bununda beyenılen ozel nameleri varmı yanı nasıl ötenler makbuldür.

img

cakir

19 yıl 2 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Florya kuşunun bana sakadan daha fazla zevk verdiğini söylemek istiyorum.Tabiiki floryalarında her kuş gibi çok güzel nağmeleri var.Kurbağa lülü ve canarya makaraları çivi çivileri.bu ötümlerde kendi içinde değişiyor.Taş kurbağa, kaba kurbağa zilli canarya dağcanarya kaba canarya sektirme canarya v.s gibi.Vıjları daayrı bir güzel olanları vardır.Vıjın uzunluğu ve kabalığıda önmelidir.Çıçı vıj en güzel vıjlamasıdır.Peki bu kuşlar hiç mi bozuk ötmez.Tabiiki bozuk ötenleride mevcuttur.Ders içinde Çır ötebilir ama dikine ötmeye başladığında çırlarsa o zaman kaçacaksın. geçme veya indir bindir yapanlar da makbul değildir fakat kuş uzunsa değerlendirilebilir.Bunun dışında ezik makara kurba çırı veya sidik makara ötenleride mevcuttur.Düzenli bakıldığında ve iyi mamalandığındakanaryalardan bile daha zevk verirler.

img

rash

18 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dışı Florya öter mi bunların bakımı nasil olur bilgi verebilir misiniz

img

iboo12

9 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar Florya nasil otturulur bide bunun cezası nasil oluyor dışı Florya otermi bilgi verebilir misiniz

img

iboo12

9 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Slm beyler burda olan varmi

img

behzatkuruca28

8 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ