Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Kaplumbağa

Mesaj Ekle

garip şeyler oluyor...

arkadaşlar dün olanları hatırlıyorsunuz herhalde. balıklar forumunda bir tartışma çıktı ve bu tartışma kontrolden çıktı. bunun üzerine bir kaç kişinin üyeliği iptal edildi. bunların arasında forumumuza katkıda bulunan fener48 de vardı. benim görüşüm bu tartışmalarda fener48''in forum kuralları dışına çıkmadığı ve haksız yere üyeliğinin iptal edildiği yolundadır. kimsenin değil, haklının tarafındayım. açıkçası bütün bu olaylar nedeniyle kendi forumumu kurma yolunda bir takım adımlar attım. ne diyorsunuz??? mailime yazabilirsiniz. bu başlığın silinme ihtimali var:))

img

momo

19 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

siz nereye biz oraya :D sonra hayvanlarımız hastalanıca sızın gıbı tecrubelı bırını nerde bulcaz.Naparız sonra!! :D

img

benzin

19 yıl 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar olsun momo'ya ve diğer tüm katılımcı arkadaşlara.Uzun bir süredir foruma girmiyordum,sebebi ise fener48 in yaptığı terbiyesizlikler ve forumu amacı dışına çıkartmasıydı.Forumda olup bitenleri bi yandan da takip ediyordum.Momo bence burası iyi.Fener de atıldığına göre burada konuşmaya devam edebiliriz.Eski bi site ve katılım çok fazla.Bilgilenmek isteyen o kadar çok arkadaş var ki.Hep beraber onlara elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım.Sen de kaplumbağalar konusunda bayağı bir tecrübelisin.Üstelik yabancı sitelerden yaptığın çevirileri de her zaman takip etmişimdir.

Tekrardan herkese merhaba.Umarım forumda eski tartışmalar yaşanmaz.

img

_city35_

19 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

momo mailını yazsana

img

henryıv

19 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

way be su yaşananlara bak böle bi sitede..nese katılırız tabi momo nedemek.

img

2na

19 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mailini yazarsan seviniriz.bende oldukça üzüldüm,bütün bunlar çok gereksiz.

img

didmer

19 yıl 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Üslup farklılığı var Fener48''in. Ben de kırıldım bir kere kendisine ama farklı açıdan düşünecek olursak: 1.Birçok sorumuzu cevaplıyor. 2.Tarzı böyle. 3.Forumu takip edenler onu tanıyor. Kötü bir niyet yok ortada. Yine de birbirimize hitaplarımız ve söylediklerimiz konusuna dikkat etmemizi sağladı.

img

saynur

19 yıl 1 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

city35 geri geldiğine inan çok sevindim.

yalnız madem forum düzelme yolunda,kullanıcılardan şu ricam olucak nacizane.eğer sorulan sorulara cevap verme çabasına girilirse ve kimse "laubali"leşmezse sorun olmayacaktır.

city35 özlemişim be mavi yazılarını :) aha da laubalileştim işte.

evet yukarda ki  neden sakınmanızı istediğim tipik bir örneğiydi.

aman momo super yazdın aman fener48 sen bilgilisin bla bla.bu yazılara girişildikçe forum laçkalaşıyor.

sadece bilginin paylaşıldı guzel gunlere...

img

golyad

19 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hoşgeldin city35, belki görmüşsündür, geçenlerde bir arşiv taraması yaptım ve birçok başlığı referans olarak verdim. senin, golyad'ın, onur'un yazıları vardı. foruma tekrar katılman hepimizin yararına olacaktır, ayrıca mutlu edecektir.  senin dediğini ben de yazını okumadan önce düşünmüştüm. bahsettiğim forum şu an hazır kurulmuş ama free server üzerinden çalışıyor ve kapasitesi tam belli değil, ücretli domainler de 200-300 dolardan başlıyor, o yüzden şimdilik vazgeçtim. açıkçası da içime sinmedi. bu forumdan aslında memnunum.

golyad'ın dediğine katılıyorum. sitenin eski "sakinlerinin" de aktif katılımlarını bekliyoruz. fikrimce açılan her başlığa cevap verilmeli. yol gösterilmeli. asla "eski başlıkları oku" cevabı verilmemeli. cevap verilmeyen her başlık ölü bir kaplumbağa demek  ve üstelik yazan kişi cvp alınca foruma olan ilgisi artıyor, hoşuna gidiyor. ve yine golyad'ın dediği gibi, biz burda yazılarımızı övgü alalım diye yazmıyoruz. yalnız golyad'ın bir cümlesine katılmıyorum :  eğer city35'in yazılarını özlediysen bu seni laubali değil, bizleri ve seni klavyenin ucunda birer insan yapar, yan yana dizilmiş harfler değil.  

sağlıcakla kalın

img

momo

19 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

henüz yeni katılmamam ragmen bende olayları yakından takip ettim ve fener48 in haklı oldugunu dusunuyorum.fener 48 cevaplarıyla ve yazılarıyla burdaki bir çok insanı bilgilendirdi.bu konuda site yönetimini tamamen haksız buluyorum.kendi forumunu kurmanda tamamen yanındayım!!!!

img

korki84

19 yıl 1 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ